Щоб забезпечити аграріїв міндобривами до посівної, «Рівнеазот» працює на повну потужність

На підприємстві ПАТ «Рівнеазот» завантажено усі виробничі потужності  на понад 100 відсотків. Така інтенсивність виробництва міндобрив зумовлена необхідністю забезпечити потреби українського ринку в азотних добривах у період осінньої посівної кампанії.

«Цехові потужності з виробництва аміачної селітри завантажені на 104,2 відсотки. Цех складних мінеральних добрив, який випускає вапняково-аміачну селітру працює з завантаженням виробничих потужностей 126,4 відсотки», – розповідає Голова правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

Лише у серпні цьогоріч підприємство випустило 50,37 тисяч тонн аміачної селітри. Її реалізація для потреб вітчизняних аграріїв склала 70 відсотків від усіх продаж цього міндобрива.

«За нашими оцінками, які також збігаються з прогнозами профільного міністерства, для проведення осінньої посівної кампанії цього року українському аграрному ринку буде потрібно 340-350 тисяч тонн азотних добрив у перерахунку на діючу речовину. З урахуванням наших складських запасів, ми повністю і в необхідні терміни покриємо ці потреби», – зазначив генеральний директор OSTCHEM Олександр Халін.

За матеріалами прес-служби ПАТ «Рівнеазот»

рівнеазот михайло заблуда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі