У Рівному страйкували працівники дирекції «Укрпошти»

Виконуючий обов’язків  Генерального директора Укрпошти Михайло Паньків призначив своїм представником у Рівному директора департаменту праці і персоналу  УДППЗ «Укрпошта»  – Марину Чубенко. Вона прибула до Рівненської Дирекції для виконання Наказу УДППЗ «Укрпошта» від 17.09.2014, тобто призначити тимчасовим в.о. директора Рівненської обласної дирекції – Володимира Павловського – на період  відсутності основного працівника Валерія Колганова. Але колектив пошти зустрів її гаслами, які були націлені на протест проти рейдерського захоплення підприємства.
Працівники пошти вважають, що більш невдалої кандидатури, ніж ту, яку запропонувало центральне керівництво, годі було й шукати. Адже на цю посаду запропонували  начальника Центру поштового зв’язку №2 (м. Дубно) – Володимира Павловського. Він, очолюючи ЦПЗ№2 більше трьох років, так і не зумів його оновити. Навпаки, показники роботи цього центру – одні з найгірших серед усіх центрів Рівненщини. Це єдиний збитковий центр Рівненської Дирекції. За підсумками роботи 2013 року він посідає останнє місце в рейтингу серед семи центрів поштового зв’язку області. За це щоквартально отримує нагороду – «Черепаху». Збитки від «господарювання» Володимира Павловського торік склали понад 60 тисяч гривень, а за вісім місяців нинішнього року – 137,2 тисячі гривень. У ЦПЗ№2 середня заробітна плата – 1425 гривень,  коли середня  по Рівненській Дирекції налічує 1807 гривень.
Колектив Рівненської дирекції так і не допустив Володимира Павловського у приміщення пошти та до виконання службових обов’язків.

фото 2 фото 3
укрпошта страйк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі