У рівненській галереї «Євро-Арт» поєднали мистецтво з психологічною терапією

17 вересня в галереї  європейського живопису «Євро-Арт» відбулись психологічний тренінг та майстер-клас з монотипії "Барви кохання".

Бажаючі мали змогу краще пізнати себе та отримати психологічне розвантаження за допомогою арт-терапії. Провели цей тренінг  Олена Главінська -- практикуючий психолог, бізнес-тренер, оргконсультант, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики РДГУ; та Руслана Кузіч -- арт-менеджер галереї європейського живопису "Євро-Арт", мистецтвознавець, аспірантка ЛНАМ.

Під час першої частини зустрічі учасники  визначали своє ставлення до кохання за допомогою малюнків, що відображали його. Пізніше ці роботи були проаналізовані психологом, завдяки чому кожен із присутніх отримав змогу відкрити щось нове у світі власних почуттів та знайшов підґрунтя для подальших роздумів. Також з допомогою тренера учасники відкрили для себе значення їхнього кольору кохання, адже колір – це мова, за допомогою якої світ розмовляє з почуттями людини. Під час другої частини зустрічі кожен створив власну «листівку кохання» застосувавши інноваційне поєднання психолого-мистецьких технік візуалізації та монотипії. Допомагла учасникам у цьому арт-менеджер галереї Руслана Кузіч.

Олена Главінська вже впродовж багатьох років проводить різноманітні тренінги та консультації на теми, що стосуються комунікації. Про свою мету проведення тренінгу саме на цю тему психолог розповідає:

«Перш за все, я обрала цю тему просто як жінка. Також це один із способів соціалізації. Тому тренінг спрямований на розвиток чутливості - відчуття себе та  почуттів інших людей, відчуття їх потреб. Це допомагає розв’язати як внутрішні, так і зовнішні конфлікти, розширює погляд на стосунки та власне ставлення до них. Це навіть певна боротьба зі стереотипами. Також це просто можливість зробити щось приємне, гарне, різнобарвне у такий неспокійний час, спроба емоційно відпочити та відновитись».

євро-арт барви кохання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі