• Головна
  • Споживачі заборгували ПАТ «Рівнегаз» понад 25 мільйонів гривень
15:16, 15 вересня 2014 р.

Споживачі заборгували ПАТ «Рівнегаз» понад 25 мільйонів гривень

ПАТ «Рівнегаз» впродовж серпня відключило від газопостачання 355 боржників з метою недопущення подальшого зростання заборгованості споживачів за спожитий природний газ перед підприємством, що може призвести до зриву опалювального періоду.

На кінець опалювального сезону 2013-2014 рр. сума боргу споживачів (населення) перед ПАТ «Рівнегаз» складала 39,2 мільйонів гривень, проте, завдяки проведенню індивідуальної роботи з боржниками, на сьогодні суму боргу вдалося зменшити до 25,3 мільйонів гривень.

Компанія змушена вдаватися до таких крайніх заходів, як відключення споживачів від газу, у зв’язку з тим, що борги за газопостачання не погашаються, а більшість боржників не йдуть на конструктивний діалог.

«Для того, щоб ПАТ «Рівнегаз» могло вчасно розраховуватись з постачальниками природного газу та забезпечувати придбання необхідних обсягів газу для безперебійного газопостачання підприємство повинно в повному обсязі отримувати кошти від споживачів. Тому в деяких випадках ми змушені вдаватися до таких неприємних заходів, як припинення газопостачання,» -зазначив перший заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

Відновлення газопостачання можливе за умови стовідсоткового погашення заборгованості. Проте, враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, а також соціальне та матеріальне становище деяких споживачів, ПАТ «Рівнегаз» заключає договори реструктуризації боргу.

 

«Ми закликаємо наших споживачів вчасно та повністю розраховуватись за послуги з газопостачання, адже більшість стають боржниками у зв’язку з недотриманням платіжної дисципліни. Якщо ж родина не в змозі в повному обсязі сплачувати за спожитий природний газ, їй необхідно звернутися до органів соціального захисту з метою отримання субсидій та компенсацій» - говорить Віктор Осницький.

 

На сьогоднішній день субсидію на газопостачання на Рівненщині оформили понад 8 тисяч родин. Також з 1 липня 2014 року громадяни отримали право на компенсацію додаткових витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі, на газопостачання. Вона призначається відповідно до нової адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей. Для призначення такої компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

 

Довідка:

ПАТ «Рівнегаз» займається розподілом та постачанням природного газу. Щорічно підприємство транспортує близько 700 млн.м.куб. блакитного палива.

Природним газом на Рівненщині користується 251 тисяча сімей та 3096 юридичних осіб.

Найбільшими промисловими споживачами ПАТ «Рівнегаз» є ВАТ «Дубномолоко», ПрАТ «Рокитнівський скляний завод», ТОВ «Високовольтний союз РЗВА», ВАТ «Поліссяхліб».

ПАТ «Рівнегаз» входить до п’ятірки найкрупніших платників податків і роботадавців Рівненської області. Штат компанії становить близько 1800 осіб, щорічні відрахування до бюджетів усіх рівнів становлять більше 70 млн.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівнегаз #заборгованість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...