• Головна
  • У Рівному відбудеться конкурс ораторського мистецтва серед першокурсників
11:08, 15 вересня 2014 р.

У Рівному відбудеться конкурс ораторського мистецтва серед першокурсників

17 вересня о 15.00 год. у приміщенні актової зали Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП відбудеться третій традиційний конкурс ораторського мистецтва серед першокурсників «СРІБЛОСЛІВ» - 2014.

Конкурс ораторського мистецтва, що вже втретє проходитиме у стінах РЕТК НУВГП, ставив на меті розвиток вмінь та навичок публічного виступу серед молоді, кращої адаптації молодих людей у студентському середовищі.

Як стверджує практика, багато хто із молодих людей, що починали з виступів на таких конкурсах, згодом починають політичну чи громадську кар’єру, отже 17 вересня Ви зможете побачити на власні очі перші кроки в мистецтві риторики, майбутніх активістів, політичних діячів.

За правилами традиційного конкурсу свої виступи презентуватимуть першокурсники та студенти, що вступили у коледж за добором. Під час виступу, котрий в цьому році за рішенням Оргкомітету має тематику «Патріотизм, розпочинається із себе», кожен із виступаючих повинен впродовж трьох-п’яти хвилин охарактеризувати своє бачення навчання, майбутньої професії та в закладу в якому навчається.

В час коли інформаційних простір окуповано проросійськими каналами, коли тисячі біт брехливої інформації поширюється про нашу державу, потрібно знайти в собі сили та вміння виховати нову молодь. Молодь, що матиме власну думку, зможе її обґрунтувати та вмітиме відстояти свою позицію у диспутах.

Головні завдання конкурсу: Пошук молодих талановитих людей із вмінням публічного виступу, задатками оратора. Створення Школи Публічного Виступу на базі Культурно-мистецького центру РЕТК НУВГП. Залучення молоді до активного життя в сучасному світі, виховання прагнення до оволодівання новими навичками та знаннями і вміннями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нувгп #ораторське мистецтво #срібнослів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...