• Головна
  • Делегація з Рівненщини побувала у зоні відчуження Чорнобильської АЕС (Фото)
16:09, 12 вересня 2014 р.

Делегація з Рівненщини побувала у зоні відчуження Чорнобильської АЕС (Фото)

Делегація з Рівненщини побувала у зоні відчуження Чорнобильської АЕС з метою вивчення досвіду подолання наслідків Чорнобильської трагедії та організації евакуації населення у випадку радіологічної катастрофи. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов разом з головою постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктором Ольховиком, головним лікарем Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Сергієм Шевчуком, головою громадського об’єднання «Союз.Чорнобиль.Україна» Георгієм Хилею, активістами Чорнобильського руху відгукнулися на запрошення Державного агентства України з управління зоною відчуження.

– Чорнобильська катастрофа – велика помилка радянського режиму. Сьогодні, двадцять вісім років потому, у зоні відчуження рівень радіації ще становить загрозу для здоров’я. За допомогою високоточних засобів радіологічного контролю ми заміряли рівень радіації. При нормі 9 – 18 мікрорентген у Рівному – поблизу четвертого реактора ЧАЕС та в місті Прип’ять рівень радіації становив 1530 мікрорентген. Також побачили як будують нову захисну структуру – безпечний конфайнмент. Цей саркофаг має захищати об’єкт від потрапляння в нього води та снігу, а навколишнє середовище – від витоку з нього радіоактивних речовин. Він також допоможе у демонтажі реактора, – поділився враженнями від поїздки голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Делегація з Рівненщини побувала у зоні відчуження Чорнобильської АЕС (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чорнобильська аес #михайло кириллов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...