• Головна
  • Громада Рівненщини звернулась до Президента України (+Текст звернення)
12:22, 7 вересня 2014 р.

Громада Рівненщини звернулась до Президента України (+Текст звернення)

У Зарічному занепокоєні можливим призначенням на посаду голови РДА «регіонала» (з цього приводу вже звернулися до Президента):

"Шановний, пане Президенте!

Волею обставин, ми жителі Зарічненського району Рівненської області, змушені у нелегкий для нашої держави час звертатися до Вас з проханням не допустити призначення на посаду голови Зарічненської районної державної адміністрації Мосійчука Анатолія Миколайовича. 

Громадськість Зарічненського району вразила і обурила така звістка. Обурення громадськості викликане тим, що таке призначення перекреслює здобутки українського народу политі кров’ю Героїв революції гідності та призводить до зневіри громадян у краще майбутнє нашої держави, призводить до зневіри до дій Президента України.

Мосійчук А.М. у 2010 році був обраний депутатом Зарічненської районної ради від партії „Наша Україна”. Під час виборів голови Зарічненської районної ради його голос був визначальним під час обрання головою та заступником голови Зарічненської районної ради членів Партії регіонів. Адже після приходу до влади Партії регіонів, задля особистої вигоди, різко змінив свої погляди в сторону Партії регіонів, щоб залишитись на посаді начальника управління освіти, молоді та спорту Зарічненської райдержадміністрації (перебував на посаді у період з 2007 до липня 2014 року).

Перебуваючи на посаді начальника управління освіти Зарічненської райдержадміністрації тісно співпрацював із тодішньою головою райдержадміністрації Федюшко Надією Петрівною (членом Партії регіонів), звільненою із займаної посади у квітні 2014 року. Мосійчук А. М. безапеляційно підтримував і виконував злочинні вказівки тодішньої голови Зарічненської РДА Федюшко Надії Петрівни.

Мосійчук А.М., намагаючись довести свою відданість Партії регіонів, чинив тиск на працівників галузі освіти району за відмову підтримувати на виборах до Верховної Ради кандидата в народні депутати – представника Партії регіонів Сороку Миколу Петровича та виборчого списку Партії регіонів. Будучи керівником системи освіти району, Мосійчук А.М. особисто об”їжджав навчальні заклади району з вимогою до освітян підтримати Партію регіонів.

За не підтримку Партії регіонів звільнив з посад директорів Морочненської, Річицької та інших загальноосвітніх шкіл, які були одними із кращих керівників шкіл району і були призначені на посади у 2005 році після перемоги Помаранчевої революції. За вказівкою Мосійчука А. М. учителям району заборонялось бути членами комісій від демократичних сил на парламентських та президентських виборах за часів керування Партії регіонів.

Він здійснював прийом на роботу освітян виключно за грошову винагороду, яка в подальшому ділилась з тодішньою головою райдержадміністрації, частина коштів використовувалась для участі жителів Зарічненського району в Антимайдані. Під час революції Гідності Мосійчук А.М. всіляко підтримував дії партії Регіонів та особисто керував формуванням та відправкою груп працівників бюджетної сфери, в тому числі освітян району, для участі в Антимайдані. Говорячи по-простому, Мосійчук А.М. був ходячим „гаманцем” Партії регіонів на теренах Зарічненського району і про це знає практично кожен житель нашого району.
Перебуваючи на посаді начальника управління освіти Зарічненського району системно здійснював фінансові порушення, що офіційно зафіксовані актами ревізій фінансово-господарської діяльності відділу освіти за період2009-2012 років. Зазначені фінансові порушення є настільки масштабними, що були підставою для негайного звільнення Мосійчука А.М. та притягнення його до кримінальної відповідальності, але, завдяки покровительству голови РДА Федюшко Н.П., Мосійчук А.М. уникнув відповідальності та отримав лише дисциплінарні стягнення. 

Пане Президенте, революція Гідності, активними учасниками якої були і ми, дала нам велику надію на те, що Україна, нарешті, отримала шанс стати справді вільною, незалежною, могутньою демократичною і європейською державою. Адже зробити нашу державу саме такою нас змушує пам”ять про загиблих героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули, захищаючи єдність України в зоні антитерористичної операції. Призначення Мосійчука А. М. головою Зарічненської районної державної адміністрації перекреслює такі наші сподівання. Воно призводить до зневірення та дискредитації на території Зарічненського району політичних сил, за підтримки якої обирався діючий Президент України, та призведе до втрати довіри населення району до демократичних сил на наступних парламентських та місцевих виборах.

Особливо відчутною втрата довіри буде серед молодого покоління та інтелігенції району, які є основою електорату демократичних сил, так як Мосійчук А. М. задля отримання керівних посад готовий до різкої зміни політичних поглядів, що неодноразово бачили жителі Зарічненського району. Новина про можливе призначення Мосійчука А.М. керівником Зарічненської районної державної адміністрації викликала у громадськості Зарічненського району широкий негативний резонанс.

На даний час ініціативна група жителів Зарічненського району готується до поїздки в Київ, щоб особисто донести позицію громадськості Зарічненського району до найвищого керівництва держави.

Просимо Вашої об”єктивної допомоги в ситуації, що склалась на теренах Зарічненського району Рівненської області, адже щиро вболіваємо за долю та майбутнє нашої держави. 
Перемога революції Гідності показала, що у боротьбі за правду і справедливість сила народу є непереможною. У боротьбі за правду на теренах Зарічненщини ми готові іти до перемоги."

 

З повагою 
Громадська наглядова рада при Зарічненській районній раді
Громадськість Зарічненського району Рівненської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарічне #голова рда #звернення #президент
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...