Військові на Рівненщині будують міст, який сполучить чотири села (Фото)

На Рівненщині військовослужбовці дорожньо-мостового підрозділу інженерної військової частини Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України закінчують будівництво мосту через річку Горинь у селі Кричильськ Сарненського району.

Уже протягом трьох тижнів військові інженери наводять дерев’яну переправу через річку, аби сполучити чотири села, адже через Горинь проходить дорога районного значення. Зокрема, до Кричильська через 90-метровий дерев’яний міст до школи прямують старшокласники сіл Поляна, Угли, Убереж. Також, для селян через ріку найближчий шлях до полів, сінокосів, лугів для випасу худоби.

-​ Ми звернулися за допомогою до військових, які зголосилися допомогти, - зазначив секретар сільської ради Кричильська Іван Токов. – Для нас дістатися на другий берег – це питання життя села. Попередній міст ми будували дідівським способом, вручну, і він простояв десь чотирнадцять років та став аварійним. А цей новий, вже видно, - міцніший, бо робиться по-новому, як ми кажемо «по-воєнному». Для нас дуже важливо, що навіть в такий важкий час наші Збройні Сили знаходять можливість допомагати нам, не стоять осторонь, вони справді Захисники Вітчизни.

Старший групи військовослужбовців, які залучені до ремонту мосту розповів, що з військової частини інженери взяли ту техніку, яка необхідна з огляду на виконання ремонтних робіт. Міст важливий для рутинної життєдіяльності кількох сіл. 90-метрова у довжину конструкція в ширину має п’ять метрів. По ній, крім людей, спецтранспорту і худоби щодня курсуватиме й автобус «Школярик», а тому міст будуть максимально швидко, дотримуючись технології.

-​ Новий міст наводимо так, щоб він простояв не одне десятиліття, вибираємо хорошу деревину, робимо якісні опори, - додав старший групи. – Приємно бачити вдячність місцевих людей, які і добрим словом звернуться, і яблук чи молока принесуть. Вони щирі і добрі, а тому ми ремонтуємо міст з великим натхненням.

Майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів)

Військові на Рівненщині будують міст, який сполучить чотири села (Фото), фото-1 Військові на Рівненщині будують міст, який сполучить чотири села (Фото), фото-2 Військові на Рівненщині будують міст, який сполучить чотири села (Фото), фото-3
кричильськ міст військові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Інна Тунєва
Телефон: 067-363-70-80