У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото)

Вже в 56-те Національний університет водного господарства та природокористування провів посвяту першокурсників у студенти. Урочиста церемонія пройшла 31 серпня у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Цього року програма загальних урочистостей була скромною та зайняла всього годину. 

Розпочалися заходи з хвилини мовчання за загиблими на майдані Героями "Небесної сотні" та усіма тими, хто віддав своє життя за Україну в зоні АТО в боротьбі з окупантом.

Звертаючись до майбутніх студентів, міський голова Рівного Володимир Хомко як колишній студент цього ж навчального закладу підкреслив, що його статус серед багатьох інших ВУЗів надзвичайно високий. Адже в місті чимало людей, які досягли успіху і працюють на серйозних посадах – випускники НУВГП.

- А ще я бажаю, щоб ті хлопці й дівчата, які приїхали до Рівного на навчання в НУВГП з інших міст, по завершенню знайшли тут хорошу роботу, залишились тут працювати, створили сім‘ї та стали рівнянами, - наголосив Володимир Хомко.

Під час урочистої частини святкування звернувся до студентів й ветеран університету, завідувач кафедри водогосподарської екології Степан Вознюк, який зізнався, що найщасливішими митями у його житті є саме такі хвилюючі миті посвяти першокурсників у студенти.

Після посвяти студенти розподілилися за навчально-науковими інститутами, у яких навчатимуться, та вирушили на своє перше заняття.

У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-1 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-2 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-3 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-4 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-5 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-6 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-7 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-8 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-9 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-10 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-11 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-12 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-13 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-14 У неділю в НУВГП відбулася посвята першокурсників у студенти (Фото), фото-15
нувгп парк шевченка посвята
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі