• Головна
  • На Рівненщині відбулося спільне засідання колегії прокуратури та міліції Рівненщини
12:39, 31 серпня 2014 р.

На Рівненщині відбулося спільне засідання колегії прокуратури та міліції Рівненщини

29 серпня прокурор Рівненської області Сергій Кубрак провів спільно з начальником УМВС України в Рівненській області Миколою Щируком у місті Дубно виїзне розширене засідання колегії. На ньому розглядалося питання стану забезпечення законності, запобігання і протидії злочинності та корупції правоохоронними органами у Дубенському районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

У заході взяли участь голова Дубенської районної державної адміністрації Руслан Сивий, голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук, Дубенський міський голова Василь Антонюк, керівники правоохоронних органів району, судової системи, а також начальники управлінь та відділів прокуратури області та обласного управління міліції.

«Сьогодні наша держава переживає складний період, коли триває боротьба за територіальну цілісність України. Необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів та усіх гілок влади, громадськості у боротьбі зі злочинними проявами, щоб гідно відповідати на виклики та загрози безпрецедентного характеру», − з такими словами звернувся до присутніх прокурор Рівненщини Сергій Кубрак.

Він зазначив, що першочерговим завданням всіх прокурорів, працівників правоохоронних відомств, органів державної влади та місцевого самоврядування є недопущення проявів сепаратизму, захист державного кордону, підвищення рівня довіри суспільства до влади, посилення профілактики злочинності, реального захисту прав і свобод громадян та інтересів держави від злочинних посягань.

Було відзначено, що вжиті прокуратурою та іншими правоохоронними органами організаційно-практичні та координаційні заходи певною мірою сприяли покращенню криміногенної ситуації в області, зокрема у Дубенському районі.

Проте у структурі злочинності цього району спостерігаються негативні тенденції.

Зокрема, більше зареєстровано в цьому році тяжких злочинів. Продовжується зростання рецидивної злочинності.

Допущено ріст кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми. Особливо турбує те, що практично згорнуто протидію корупції адміністративними та кримінально-правовими засобами.

Колегією зазначено, що для подолання перелічених проблем необхідно негайно розробити додаткові скоординовані дії.

Своє бачення з обговорюваних питань висловили й керівники влади та місцевого самоврядування Дубенщини, інші учасники засідання колегії. Доповідачі внесли пропозиції, і за результатами обговорення були прийняті рішення, спрямовані на активізацію протидії злочинності у місті Дубно та Дубенському районі.

«У першу чергу ми повинні попереджати правопорушення, реально зміцнювати законність, поновлювати права і свободи людей. Практика проведення спільних виїзних засідань колегій продовжиться, аби ефективніше на місцях разом із владою визначати головні пріоритети та шляхи подолання проблем, притаманних певному району», − підсумував на засіданні колегії прокурор Рівненської області Сергій Кубрак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сергій курбак #дубно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...