• Головна
  • «Колектив та роботу на РЗВА потрібно зберегти» - Сергій Рибачок
10:58, 22 серпня 2014 р.

«Колектив та роботу на РЗВА потрібно зберегти» - Сергій Рибачок

Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок зустрівся з трудовим колективом «РЗВА-Електрик». Рівненська ОДА реагує на напружену ситуацію, яка виникла на Рівненському заводі високовольтної апаратури, де планується масштабне скорочення працівників.

«Головне на сьогодні зберегти колектив, бо звільняти фахівців-професіоналів найпростіше. І керівництво заводу мало б думати, не як звільняти людей, а як зберегти їм роботу. Я зі свого боку також усе робитиму, аби допомогти колективу», - зауважив Сергій Рибачок.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час зустрічі з працівниками підприємства відмітив, що із ситуації, що склалася є кілька варіантів виходу.

Перше, що потрібно, це ефективно використовувати потужності підприємства та бажання колективу працювати. Разом з тим, є проблема з недостатньою кількістю замовлень на підприємстві, адже основні ринки збуту - Росія, країни Прибалтики, Китай. На думку Сергія Рибачка, це пояснюється неефективним менеджментом керівництва заводу і потрібно ретельно працювати у цьому напрямку, шукати нові ринки збуту.

«На Сході країни є багато зруйнованих шахт, електромереж. Тому я планую проінформувати керівників Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій про те, що на Рівненщині є таке потужне підприємство, яке може забезпечити ці області трансформаторними підстанціями, високовольтною апаратурою. Також обладнання, що виробляється на «РЗВА-Електрик», може використовуватися і на залізниці. Тому ми спрямуємо відповідні листи до дирекції Укрзалізниці», - звернувся до колективу голова ОДА.

Найближчим часом Сергій Рибачок планує зустрітися з власником РЗВА, адже підприємство є частиною концерну «Високовольтний союз» (РФ). А на саме підприємство ініціює перевірку з інспекції з питань праці на предмет дотримання трудового законодавства під час скорочень працівників. Також голова ОДА пообіцяв колективу наступного тижня знову приїхати та проінформувати про проведену роботу.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рзва #сергій рибачок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...