• Головна
  • Учасники «Менторської програми» зможуть представити проекти інвесторам на Lviv IT Arena
09:40, 15 серпня 2014 р.

Учасники «Менторської програми» зможуть представити проекти інвесторам на Lviv IT Arena

Львівський бізнес-інкубатор Startup Depot ініціював створення «Менторської програми» - навчального проекту для молодих стартапів. Курс триватиме протягом вересня, а вже 2-4 жовтня кращі команди зможуть презентувати свої проекти на найбільшій ІТ події Західної України – Lviv IT Arena.

Організатори конференції Lviv IT Arena вирішили вийти за межі формату доповідей та дискусій. На учасників чекає чимало сюрпризів у вигляді додаткових проектів у рамках конференції. Один з них – «Менторську програму» - підготував бізнес-інкубатор Startup Depot. Програма триватиме 70 годин та складатиметься з занять, презентацій, менторства та індивідуальних завдань, які допоможуть молодим стартап-проектам створити життєздатний продукт та правильно презентувати свій проект бізнес-ангелам – інвесторам, які підтримують інноваційні проекти на етапі їх створення.

Менторами програми стануть відомі підприємці, проектні менеджери, HR спеціалісти. Серед них - Валерій Пекар (Віце-президент УСПП,Президент компанії «Євроіндекс»), Андрій Павлів (Managing partner/Co-founder Zadzen, CEO/Co-founder ThickButtons, CEO/Co-founder N-iX), Богдан Купич (President KMCore USA, Member of the Advisory Board De Novo, Mentor Eastlabs Accelerator), Богдан Сучик (CEO/Co-founder myTips, Co-founder motify.me), Дмитро Волошин та Кирил Бігай (Сo-founders Preply.com), Ярослав Ажнюк (CEO Petcube), Руслан Савчишин (Founder MagneticOne, Co-founder Yaware), Анатолій Ярмоленко (VP of Software Development (TouchAppMedia), Сергій Дмитришин (CEO/Founder crowdin.net).

Зареєструватися для участі у програмі молоді стартапи можуть до 23 серпня за посиланням http://innovateinlviv.com/deal-g/apply/apply-form/. П’ять стартаперів, які запропонують увазі суддів найбільш цікаві проекти, зможуть навчатися за програмою абсолютно безкоштовно. Окрім того, учасники програми, які очолюють проекти, отримають 50% знижки на квиток на Lviv IT Arena.

Навчання за «Менторською програмою» розпочнеться у Львові 2 вересня і триватиме до 4 жовтня 2014 року. Імена учасників, які пройшли відбір для участі у програмі оголосять 30 серпня. Ті ж стартапи, які найкраще впораються із навчанням та завданнями менторів, отримають можливість презентувати свої проекти у секції Startup на Lviv IT Arena -http://itarena.lviv.ua/.

Головний організатор конференції - Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг (ІТБП).

Співорганізатори – компанія Eleks, Львівська спільнота тестувальників, Львівська бізнес-школа, спільнота розробниківGoogle (GDG), бізнес-інкубатор Startup Depot, спільнота спеціалістів у сфері інформаційної безпеки (WISC), Школа проектного менеджменту та Львівська міська рада.

Срібні партнери – Qubstudio, GlobalLogic, DalivSoft Inc.

Гостинні партнери – Leopolis, Citadell Inn

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Lviv IT Arena #менторська програма #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...