• Головна
  • Уряд затвердив проект реконструкції Рівненської АЕС
23:01, 14 серпня 2014 р.

Уряд затвердив проект реконструкції Рівненської АЕС

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 13 серпня затвердив проект реконструкції відкритих розподільчих пристроїв – 750 кВ (ВРП-750) Рівненської АЕС. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 13 серпня.

Реконструкція ВРП-750 відбуватиметься за кошти ДП НАЕК «Енергоатом», передбачені на ці заходи у тарифі Компанії на відпуск електричної енергії.

Проекти з реконструкції ВРП-750 є невід’ємною складовою проектів зі спорудження нових ліній електропередач в Рівненській, Запорізькій та Київській областях. 13 серпня Кабмін також затвердив виділення коштів на спорудження нової повітряної лінії електропередач (ЛЕП) протяжністю 350 км «Рівненська АЕС – підстанція Київська».

Нагадаємо, що у лютому 2008 року між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку було укладено кредитну угоду щодо фінансування будівництва ЛЕП 750 кВ «Рівненська АЕС – підстанція Київська". У жовтні 2008 року аналогічна кредитна угода на 150 млн євро була підписана з Європейським інвестиційним банком.

Довідково: після введення в 2004 році в експлуатацію енергоблоку №4 потужністю 1000 МВт РАЕС працює з диспетчерським обмеженням через відсутність можливості передачі електроенергії. Реконструкція ВРП-750 на РАЕС дозволить здійснити підключення лінії електропередач «РАЕС - підстанція Київська» та збільшити відпуск електроенергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівненська аес #реконструкція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...