
11:38, 13 серпня 2014 р.
На Рівненщині розшукують грабіжника магазину
За добу до міліції надійшло 32 повідомлення про скоєння крадіжок. За 28 фактами відкрито кримінальні провадження за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє СГ УМВС України у Рівненській області.
Про деякі з них:
- Міліціонери встановили, що крадіжку планшету у 17-річної рівнянки Вікторії скоїв 23-річний місцевий мешканець Віталій.
- Міліціонери встановили, що крадіжку інструментів, бензопили та газонокосарки з тимчасової споруди, а також велосипеду з будинку 66-річної Ганни садового масиву «Залізничник», що в селі Городок Рівненського району скоїли 18-річний Віктор, житель села Караєвичі Рівненського району, 18-річний рівнянин Сергій та 16-річний Валентин, мешканець села Городок. Зловмисники заволоділи майном шляхом пошкодження стіни споруди та будинку.
- До правоохоронців звернулась 45-річна Мирослава, мешканка селища Квасилів Рівненського району та повідомила, що невідома особа з її магазину, що у Рівному викрала гроші в сумі 8 000 гривень. Зловмисник проник до приміщення шляхом злому грат та віджиму вікна. Міліціонери проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи зловмисника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
17:00
Вчора
Оголошення
15:46, 15 квітня
11:09, 14 квітня
15:49, 5 травня 2023 р.
09:41, 16 квітня
15:45, 15 квітня
live comments feed...