• Головна
  • У Рівному по-новому боротимуться із корупцією
15:17, 3 серпня 2014 р.

У Рівному по-новому боротимуться із корупцією

Представники бізнесу, громадських організацій Рівненщини, журналісти, працівники правоохоронних органів краю взяли участь в засіданні ІІІ Антикорупційного форуму.

Як повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області, важлива подія в житті держави, організатором якої стала Державна фіскальна служба, проходила у режимі відеоконференцзв’язку, завдяки чому в роботі форуму взяли участь представники ДФС, Служби безпеки України, бізнесу та громадськості з усіх регіонів держави.

Відкриваючи форум, голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус наголосив, що в процесі створення нового органу виконавчої влади – Державної фіскальної служби, буде розроблено ефективну систему протидії корупції у відомстві. Перший і найважливіший крок – це створення умов для усвідомлення того факту, що боротьба з корупцією є завданням всього колективу і, водночас, сферою персональної відповідальності кожного окремого співробітника і керівника. Зниження рівня корупції можливе лише за умов здійснення комплексних системних заходів правового, економічного та профілактичного характеру, широкого залучення громадськості та удосконалення взаємодії з усіма державними органами.

Перед учасниками форуму виступили Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, заступник начальника Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко та інші учасники заходу.

В.о. начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев, спілкуючись з учасниками форуму зазначив, що сьогодні надважливе завдання – наповнення Державного та місцевих бюджетів. В нинішніх умовах це означає – забезпечити усім необхідним армію і правоохоронні органи для успішного проведення Антитерористичної операції і, головне, зберегти соціальний мир та спокій, регулярно виплачуючи пенсії, зарплати лікарям, вчителям, працівникам бюджетної сфери, а також інші соціальні виплати.

«Для ефективної роботи органів Міндоходів області ми активно боремось з корупційними проявами. Ця боротьба є неможливою без відкритої співпраці з громадськими організаціями та бізнесом. Лише взаємодія, співпраця та взаємне врахування інтересів дозволить нам досягти успіху. Одним з важливих аспектів боротьби з корупцією є кадрова реформа в органах Міндоходів області. Її основні критерії – професійність, відданість та порядність. Чесним та сумлінним податківцям і митникам нічого не загрожує, а від корупціонерів ми позбавляємось та будемо позбавлятися. У відомстві буде проведено атестацію особового складу, тестування на предмет знання вимог податкового, митного та антикорупційного законодавства»,- наголосив Дмитро Зайцев.

В обговоренні питань, які були підняті під час ІІІ Антикорупційного форуму, взяли участь в.о. начальника Рівненської митниці Міндоходів Андрій Андрейків, в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Рівненській області Віталій Дзюбак, заступник начальника відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у області Іван Мудрик, заступник начальника управління – начальник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Рівненській області Віталій Петренко, представники бізнесу та громадськості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#антикорупційний форум
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...