12:42, 29 липня 2014 р.

Готові презентації з біології

В «докомп’ютерну» епоху великою підмогою для вчителів були роздруковані плакати та діафільми. Можна і зараз показувати дітям різні плакати, картинки з підручників, проте це не завжди зручно і забирає багато часу. Крім того, зберігання такого матеріалу займає місце. Набагато простіше використовувати мультимедійну презентацію з біології.

Згідно освітнього стандарту, шкільному курсу біології на базі молодшої школи передує курс природознавства, освоєння основних біологічних знань учнями відбувається з 5 по 11 класи. Зміст курсу біології умовно розділений на 3 частини: «Живі організми» (будова організмів, тобто тварин та рослин, їх розмноження, роль в екосистемах), «Людина та її здоров'я» (будова людського організму, генетика, спадковість, особливості психіки) і «Загальні біологічні закономірності». Презентації з біології на сайті svitppt.com.ua призначені як для проведення уроків, так і для самостійного вивчення певної теми учнями. Як показує практика, використання мультимедійних презентацій, наповнених барвистими слайдами і картинками, у процесі навчання біології істотно підвищує швидкість засвоєння знань, так як дозволяє наочно показати, що таке клітина, які існують види тварин, риб, птахів, яке будова мікроорганізмів, бактерій і рослин.

Уроки біології з використанням презентацій сервісу SvitPPt стають "живими", яскравими, цікавими. Як зазначають вчителі, успішність дітей при їх використанні зростає, діти йдуть на уроки біології з задоволенням. Способи використання презентацій з біології:
- На початку уроку для повторення теми попереднього уроку або повідомлення теми, мети і завдань нового уроку. Наприклад, презентації-тренажери.
- У рамках уроку для демонстрації досліджуваного матеріалу (таблиць, схем, фотографій, відеороликів і т.п.) при отриманні нових знань. Як правило, використовуються звичайні лінійні презентації, основна мета яких - надати інформацію.
- В якості самостійного уроку (наприклад, уроку-узагальнення): уроки-ігри, дебати і т.д.
- Для проведення опитування або тестування учнів. Презентації-тести.

Починаючи з п'ятого класу, шкільне життя дитини помітно змінюється. Предметів стає значно більше, завдання складніші, а часу в добі як і раніше 24 години. Саме тому був створений сайт svitppt.com.ua . Діти не встигають відвідувати улюблені гуртки, секції, немає часу на захоплення та хобі. У сучасних школах все частіше задають домашнє завдання у вигляді підготовки презентації з біології, яка проглядається на мультимедійному обладнанні. Щоб зробити таку роботу, необхідні певні навички. Та не кожна дитина може швидко освоїти процес створення якісної за тематикою та оформленням презентації. Тепер не потрібно задаватися питанням — як зробити презентацію з біології — її можна завантажити у нас, безкоштовно. Презентацією з біології можна скористатися не лише в якості готового домашнього завдання, а й для знайомства дитини з цим предметом. Наочні ілюстрації та зрозумілий текст допоможуть легко сприйняти інформацію і розбудити інтерес до даного предмету. Готові роботи можуть послужити навчальним матеріалом і для самих викладачів біології.

На нашому сайті представлено більше 1300 авторських презентацій з біології. Ви можете абсолютно безкоштовно і без реєстрації завантажити матеріали, тематика яких охоплює весь курс вивчення даного предмета в загальноосвітній школі: риби, птахи, ссавці, людина, молюски, бактерії і гриби тощо. Деякі з тем містять матеріали для студентів та підійдуть для вивчення природничих предметів у вищих навчальних закладах. Заходьте в розділ біології, знаходьте потрібні для вас презентації за каталогом або пошуком та завантажуйте їх. Розділ постійно поповнюється новими роботами, слідкуйте за оновленнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...