У Рівному відбудеться семінар «Громадський контроль за діяльністю влади»

31 липня 2014 р. у місті Рівне в рамках Програми «РАДА» (відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво) буде проходити семінар під назвою «Громадський контроль за діяльністю влади».

На заході будуть обговорені передумови громадського контролю за діяльністю влади, функції Верховної Ради і її використання для такого контролю, а також визначено роль громадськості у цьому процесі.

До участі в семінарі запрошуються представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та державної влади, бізнесу.

Місце проведення: конференц-зала готелю «Мир» (м.Рівне, вул.Міцкевича, 32).

Початок заходу: 10.00.

Попередня реєстрація для участі у семінарі обов’язкова (до 18:00 год. 29 липня за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1l9ZDE7lapn68wI75GazL3py7p6sWHTNifNcslFInt6g/edit

Контактна особа: Святослав Клічук, (050)548-88-38, [email protected]

Експерти семінару:

Ігор Парасюк – координатор проекту,

Еліна Шишкіна – заступник директора Програми РАДА.

Ігор Парасюк. Кандидат економічних наук, магістр державного управління. Має понад 20 років досвіду на керівних посадах в державному управлінні та місцевому самоврядуванні, понад 10 років досвіду в управлінні проектами USAID (координатор проекту «Створення регіональних відділень Асоціації міст України», радник проекту «Економічний розвиток міст», головний радник проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність», координатор програми «РАДА»).

У 2008-2009 рр. працював директором департаменту в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України. Шість років (1997-2002) був керуючим справами виконавчого комітету Львівської міської ради.

Має 5-ти річний досвід викладання у Національній академії державного управління при Президентові України (Львівська філія НАДУ, 1997-2001), здобув міжнародний сертифікат викладача для дорослих Федеральної Академії державного управління (Відень, Австрія), Швейцарського Семінару для дорослих (Берн, Швейцарія) та НАДУ при Президентові України.

У 2005-2008, 2009-2012 рр. група, очолювана І.Парасюком, розробила стратегічні плани економічного розвитку для 26-ти міст України та Одеської агломерації, Центрально-Волинського економічного субрегіону, Придунайського субрегіону Одещини, а також Сумської області.

Експерт Асоціації міст України з 1996 року.

Автор та співавтор кількох десятків наукових статей, посібників та публікацій в галузях державного управління, місцевого самоврядування, місцевого економічного розвитку та стратегічного планування, теорії і практики залучення громадськості, муніципальних геоінформаційних систем.

Стажувався в Франції, Німеччині, Польщі, Канаді, США та Південній Кореї.

Еліна Шишкіна. Кандидат юридичних наук.

Депутат Верховної Ради України VI скликання; голова підкомітету з питань конституційного статусу Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади Комітету з питань правової політики.

На даний час є заступником директора Програми РАДА, дуже активно діє в Реанімаційному пакеті реформ.

У Рівному відбудеться семінар «Громадський контроль за діяльністю влади», фото-1

Програма

10:00 – 10:30 Вступ. Принципи роботи. Знайомство. Очікування

10:30 – 11:00 Передумови громадського контролю за діяльністю

влади

11:00 – 11:50 Контрольна функція Верховної Ради і її використання

для громадського контролю за діяльністю влади

11:50 – 12:10 Перерва

12:10 – 13:40 Роль громадськості у зміні законодавства України

13:40 – 14:00 Підсумки

громадський контроль за діяльністю влади
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі