У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото)

Будь щасливий! Посміхайся! Саме ці слова відтепер є візитівкою відновленого дитячого майданчику  що на вул. Буковинська у м. Рівне.

Як повідомляється на сайті Міського голови, повернути до життя старий, напівзруйнований дитячий майданчик вдалося завдяки зусиллям працівників ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ», які з радістю підтримали ідею вихованців Палацу дітей та молоді і міського голови Рівного Володимира Хомка, щодо відновлення дитячих майданчиків міста.

За власний кошт товариство придбало усі необхідні матеріали, відремонтувало гойдалки, пісочниці та лавки. В оформленні бетонного паркану спеціалістам товариства допомагали самі вихованці Палацу дітей та молоді.

У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-1 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-2 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-3 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-4 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-5 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-6 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-7 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-8 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-9 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-10 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-11 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-12 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-13 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-14 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-15 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-16 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-17 У Рівному відновлено ще один дитячий майданчик (Фото), фото-18
дитячий майданчик еско-рівне пдм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі