• Головна
  • Станція юних туристів у Рівному знаходиться в аварійному приміщенні
08:55, 24 липня 2014 р.

Станція юних туристів у Рівному знаходиться в аварійному приміщенні

23 липня за участю голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова, його заступника Степана Павлюка відбулося спільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради з економічних питань та комунальної власності (голова – Григорій Мініч), з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова – Василь Веляник), з питань науки, освіти, культури і духовності, з питань місцевого самоврядування (голова – Світлана Левицька), розвитку територій та європейської інтеграції (голова – Валентин Крока) з питання «Про стан функціонування окремих обласних комунальних закладів та заходи щодо покращення ефективності їх роботи». Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Під час  спільного виїзного засідання було оглянуто комунальні заклади Рівненської обласної ради: Рівненська обласна бібліотека для молоді, Станція юних натуралістів,  Рівненська обласна наукова медична бібліотека, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, Рівненська обласна бібліотека для дітей, Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Рівненська обласна станція юних туристів.

Потому в обласній раді відбулося обговорення результатів спільного виїзного засідання та  прийняття рекомендацій. Зокрема, депутати обласної ради вирішили:

 1.   Приміщення, що є спільною власністю територіальних громад області та розміщене за адресою: м. Рівне, вул. С.Петлюри, 26 є непридатним для використання і несе загрозу для його відвідувачів. В результаті цього рекомендувати винести на сесію обласної ради питання про переміщення комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради та комунального закладу«Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради у приміщення комунального закладу«Станція юних натуралістів»Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. Чорновола, 79-б).

2. Подати на розгляд сесії обласної ради питання про відчуження приміщення комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів»Рівненської обласної ради за адресою: м. Рівне, вул. С.Петлюри, 26 шляхом продажу на аукціоні. Кошти, отримані в результаті продажу спрямувати на будівництво на території комунального закладу«Станція юних натуралістів»Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. Чорновола, 79-б) комплексу для розміщення комунального закладу«Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, комунального закладу«Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради та інших закладів для дітей та молоді.

3. Винести на розгляд сесії питання про об’єднання комунальних закладів «Рівненська обласна бібліотека для молоді» та «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради в комунальний заклад «Рівненська обласна бібліотека для дітей та молоді» Рівненської обласної ради.

4. Винести на розгляд сесії обласної ради питання про переміщення комунального закладу«Рівненська обласна наукова медична бібліотека»Рівненської обласної ради (м. Рівне, вул. Котляревського, 2) у приміщення комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека»Рівненської обласної ради за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 6.

5. Постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства розглянути питання щодо доцільності подальшого функціонування комунального закладу «Рівненський обласний центр здоров'я»Рівненської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальні заклади #станція юних туристів #михайло кириллов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...