• Головна
  • У Рівненському ліцеї готують майбутніх прокурорів
18:02, 23 липня 2014 р.

У Рівненському ліцеї готують майбутніх прокурорів

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради відомий на всю Україну як високим рівнем знань, так і послідовним прищепленням своїм вихованцям патріотизму, національних цінностей, повагою до особистості. Ліцеїсти не лише здобувають тут гарні знання, їх також навчають як бути успішними у житті. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

– Глибину знань наших ліцеїстів засвідчують високі результати ЗНО, перемоги в обласному етапі олімпіад та МАНУ. Нашим учням аплодували стоячи під час дружнього візиту у ІІ загальноосвітній ліцей ім. М.Склодовської-Кюрі в польському місті Пйотркув Трибунальський на спільних уроках англійської та німецької мов, – з гордістю розповіла директор комунального закладу Наталія Сосюк під час відвідин обласного ліцею заступником голови Рівненської обласної ради Степаном Павлюком та прокурором Рівненської області Сергієм Кубраком.

Під час зустрічі, зокрема, йшлося про підготовку за історико-правовим профілем в закладі майбутніх фахівців у галузі права та обговорено вимоги до претендентів для отримання рекомендації прокуратури для вступу на навчання до вищих навчальних юридичних закладів.

Прокурор Рівненської області Сергій Кубрак відмітив, що велика заслуга вчителів у тому, що нині маємо вольове покоління, яке прагне якісних змін у державі та наділене такими чеснотами як стійкість, принциповість, а також сила духу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівненський обласний ліцей #наталія сосюк #прокурори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...