Триває вступна кампанія до НУВГП

Триває  вступна кампанія до Національного університету водного господарства та природокористування – провідного вищого навчального закладу водогосподарського профілю.

Приймальна та відбіркові комісії продовжують прийом документів на ОКР «бакалавр», «спеціаліст», «магістр», а також на старші курси інститутів  на базі дипломів молодших спеціалістів.

Зі слів заступника відповідального секретаря приймальної комісії Руслана Валентиновича Жомирука, станом на 18 липня  до «водника» абітурієнти подали понад шість тисяч  заяв. В електронній формі надійшло понад дві тисячі заяв, що майже у два рази більше, ніж минулого року. Найбільшою популярністю користуються напрями фінанси і кредит; геодезія, картографія та землеустрій; правознавство;  усі напрями навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки. Цьогоріч  в університеті  зросло  держзамовлення на бакалавра на 2 %, на спеціаліста — на 9 %, на магістра — на 1,3 %.

 З цього тижня Руслан Валентинович прогнозує  новий сплеск активності подачі заяв абітурієнтами. Відвідавши ВНЗ інших міст і повернувшись додому абітурієнти можуть спокійно завітати до рідного університету.

Для комфортного перебування кожного, хто виявив бажання стати студентом НУВГП працюють інформаційний центр, психологічна служба, їдальня та кафетерій. В інформаційному центрі допоможуть  зорієнтуватися і знайти потрібну відбіркову комісію, отримати  усю необхідну інформацію, що стосується прийому документів. Приймальна комісія працює й у вихідні дні.

Окрім того, в університеті діє ліцензована військова кафедра на 400 місць з можливістю навчання дівчат, де готують офіцерів запасу. Іногородні  студенти 100% забезпечуються гуртожитками. В закладі створено найкращі умови  для організації дозвілля і відпочинку. Працюють секції з багатьох видів спорту, є стадіон, спортивні майданчики та  спортклуб, тренажерні зали. Творча молодь зможе займатися  художньою самодіяльністю у  19 різнопланових творчих колективах.

Вступивши до  НУВГП за європейськими освітніми програмами студенти отримають можливість навчання в Україні та за її межами. Зможуть брати участь у європейських академічних програмах обміну, таких як ERASMUS MUNDUS та інших.

Тож, запрошуємо на навчання до НУВГП!

НУВГП встапна кампанія ВУЗ освіта воднік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі