• Головна
  • НУВГП залучає студентів з Азербайджану
Реклама
17:40, 19 липня 2014 р.

НУВГП залучає студентів з Азербайджану

Реклама

Набір іноземних громадян на навчання в НУВГП став одним із пріоритетних напрямів розвитку університету. За короткий період інтенсивної праці вже маємо чимало позитивних результатів. Активна робота із залучення іноземних громадян на навчання до Національного університету водного господарства та природокористування продовжується і в цьому році. З 15 липня в  Азербайджанській Республіці на запрошення наших партнерів фірми «Novruz Az» та її керівника Айдина Новрузова перебуває проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна.


За кілька днів перебування у Азербайджані Наталія Борисівна провела зустрічі з випускниками загальноосвітніх закладів районів Агдаш, Гянджа, Шемкі, Ленкорань, Тауз, Джалілабад. Під час зустрічей  Савіна Н.Б. надавала загальну інформацію про Україну, наш університет, порядок подачі документів на навчання. Також проводились бесіди з кожним бажаючим окремо щодо вибору напряму підготовки або спеціальності.

За сприяння керівника фірми організовано трансляцію реклами НУВГП   по місцевих радіо та телебаченню, що викликало неабиякий  резонанс. Інтерес до нашого навчального закладу дуже великий. Обумовлено це, насамперед низькими цінами за навчання в порівнянні з іншими європейськими вузами, високим рівнем підготовки фахівців і визнання дипломів про освіту в будь-якій країні світу. Нові бажаючі навчатись в НУВГП з’являються кожного дня, що обіцяє поповнення рядів азербайджанських студентів в нашому університеті.

Програма перебування проректора насичена зустрічами з представниками влади на місцевому рівні, з представниками освітніх установ, які також координують питання освіти в своїх регіонах.  В цілому робота просувається згідно запланованого графіку і передбачає неабиякий успіх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #НУВГП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...