• Головна
  • Скільки сімей прибуло до Рівного за час російсько-української війни?
12:30, 19 липня 2014 р.

Скільки сімей прибуло до Рівного за час російсько-української війни?

У м. Рівне розпорядженням міського голови від 25.03.2014 № 223-р був створений «Міський координаційний центр з вирішення питань, пов'язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання» (далі - Міський координаційний центр).

Було проведено чотири засідання Міського координаційного центру.

Станом на 16.07.2014 року у місто Рівне прибуло:

 - 73 родини (133 особи)  з АР Крим, в тому числі 12 родин ( 27 осіб) військовослужбовців;

 - 69 родин (157 осіб) з Донецької та Луганської областей. 

Родинам, що прибувають у м. Рівне та потребують місця проживання надаються списки осіб, які можуть розмістити такі родини в своїх оселях.

Управлінням освіти у загальноосвітні навчальні заклади міста на навчання  було   зараховано 10  учнів із АР Крим.  

У дошкільні навчальні заклади влаштовано  10 дітей  із АР Крим. 

У дошкільні навчальні заклади влаштовано 6 дітей  із  Луганської та Донецької областей.   

11 дітей із м. Луганськ за кошти міського бюджету  оздоровлювалися  у КП ДСОК «Електронік – Рівне». 

Управлінням охорони здоров’я  надається медична допомога мешканцям, які прибули з АР Крим та Луганської і Донецької областей.

За медичною допомогою звернулось 20 дорослих та 10 дітей.

До міського центру зайнятості звернулось 17 осіб, які виїхали з АР Крим та 11 осіб, які виїхали з території Луганської та Донецької областей. Всім громадянам надано консультацію щодо пошуку роботи. З них 5 осіб працевлаштовані, 12 осіб знято з обліку, іншим надаються інформаційно-консультативні послуги та здійснюється підбір роботи.

До Рівненського міського відділу управління Державної міграційної служби України в Рівненській області всього  звернулось 57 родин (84 особи) у тому числі:   34 родини (56 осіб), що проживали в АР Крим та 23 родини (28 осіб) у Донецькій та  Луганській областях.

Працівниками служби проведено реєстрацію місця перебування та проживання цих родин - з них 22 сім’ї (37 осіб) зареєстровано до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного по вул. Дубенська 27/29, інші реєструвались у своїх родичів або знайомих.

Наклейки на авто допомагають багатьом покинути зону АТО.

    - 3 особам було вклеєно фотокартку по досягненню віку.

    - у 2 випадках були оформлені проїздні документи дітям для виїзду за кордон,

    - 3 – поновлення втраченого паспорта.

До управління Пенсійного фонду України в м. Рівне звернулось 7 осіб з АР Крим щодо продовження виплати пенсії. Всіх громадян взято на облік та виплачується пенсія.

За продовженням виплати пенсії у м. Рівне з Луганської та Донецької областей звернулось 15 осіб. 12 особам пенсія виплачується, 3 особам, які звернулись у липні  – надіслані запити електронних пенсійних справ за попереднім місцем проживання. Виплата пенсії буде проведена у серпні.

До управління праці та соціального захисту населення за продовженням виплати раніше призначених державних допомог та компенсаційних виплат звернулось 24 особи з них - 13 з АР Крим, 10 з Луганської та Донецької області.  

4 особи відмовились від продовження виплати в м. Рівне.

15 осіб допомогу отримують, по 5 особам, які звернулись у липні, направлені запити особових справ. Рішення щодо продовження виплати допомоги цим особам буде прийняте після надходження особових справ та довідок-атестатів.

Управлінням праці та соціального захисту населення та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено обстеження сімей, що прибули з АР Крим. В актах обстеження зазначені потреби даних сімей.  Узагальнена та оновлена інформація щодо потреб сімей постійно передається до управлінь та установ міста для подальшого реагування.

Станом на 16.07.2014 р. з питанням щодо розблокування банківських рахунків у ПАТ «ПриватБанк» звернулось 15 осіб. З них одна особа відмовилась від розблокування рахунку, решта рахунків розблоковано.

Центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді проведена робота  з 52 сім’ями, які  виїхали з території АР Крим та східних регіонів, з них здійснено соціальне інспектування 42 сімей, з них:

1 прийомна сім’я взята під соціальне супроводження центру. Вирішені питання: тимчасового проживання, тимчасової реєстрації, влаштування дітей у загальноосвітню школу № 2, дитсадок № 50, позашкільні заклади з метою організації дозвілля, надано гуманітарну допомогу у вигляді речей та іграшок. Надано 45 послуг.

11 сімей, взято на облік центру з метою здійснення соціального обслуговування. Надано 69 послуг.

37 сімей  соціального обслуговування не потребують, 1 особа відмовилась від соціального інспектування. Дані сім’ї проінформовано про можливість отримання соціальних послуг/супроводу.

Інформація надана Міським координаційним центром з вирішення питань, пов'язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#російсько-українська війна #біженці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...