На Рівненщині обласне керівництво розбирається із кадровою політикою районів (Фото)

17 липня до голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова звернулася чисельна освітянська громада Дубровиччини з проханням втрутися у ситуацію, що склалася в освітній галузі району щодо кадрової політики, зокрема перебування на посаді начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ніни Стасюк. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Ніну Іванівну освітяни характеризували як високопрофесійного керівника галузі, мудрого управлінця, вмілого менеджера та порядну людину. Делегація, до складу якої входили директори, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Дубровицького району, працівники управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації, комунального закладу «Дубровицький районний методичний кабінет» нараховувала 40 осіб. У своїх виступах директор Дубровицького ліцею Володимир Кушнір, голова районної ради профспілки працівників освіти Віра Твердюк, завідуюча КЗ «Дубровицький районний методичний кабінет», депутат райради Тетяна Таборовець, директор Берестівського НВК Сергій Климчук з обуренням повідомили:

- Нас як громаду мають слухати на всіх рівнях влади. На районному теж. Проте, жодного разу голова райдержадміністрації не відгукнувся на наше запрошення та не виявив бажання поспілкувався.

Тому 17 липня освітяни всі разом звернулися особисто до голови Дубровицької райдержадміністрації Юрія Лосіка. Оскільки 15 липня відбулися збори директорів навчальних закладів району, працівників управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації, комунального закладу «Дубровицький районний методичний кабінет», на яких одностайно було прийнято рішення про недоцільність проведення реорганізації управління освіти, молоді та спорту та про порушення клопотання перед головами різних рівнів влади залишити на посаді начальника управління Ніну Стасюк. Як зазначають дубровичани, розмови з головою райдержадміністрації не вийшло, оскільки лунали погрози і звинувачення:

- Змінилося прізвище голови райдержадміністрації, але влада не змінилася. Стало ще гірше.

З їх слів, Юрій Лосік заявив, що має політичне зобов’язання щодо зміни керівника освітянської галузі Дубровиччини і своє зобов’язання виконає. Ситуація склалася така, що згуртовані однією проблемою дубровичани шукають справедливості в області. Вони не голослівні, оскільки мають відеозапис розмови з головою райдержадміністрації.

На Рівненщині обласне керівництво розбирається із кадровою політикою районів (Фото), фото-1

Михайло Кириллов вислухав освітян та запросив долучитися до розмови керівництво облдержадміністрації. Перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський відмітив:

- Той факт, коли за одну людину приїжджає делегація у складі 40 чоловік, говорить багато за що. І якщо Юрій Євгенович дозволив неправильну поведінку, я прошу за нього вибачення. Мені треба у цій ситуації розібратися.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов повністю підтримав освітян та зазначив, що обласна державна адміністрація зобов’язана вжити невідкладних заходів щодо вирішення ситуації:

- Освітянська громада Дубровиччини має бути почута виконавчою гілкою влади.

Юрій Приварський повідомив, що прийме відповідне рішення, після детального вивчення ситуації, у понеділок, 21 липня.

михайло кириллов дубровиччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі