Генеральний штаб ЗСУ розглянув звернення голови Рівненської облради

Генеральний штаб ЗСУ розглянув звернення голови Рівненської облради Михайла Кириллова до Прем’єр-міністра України стосовно неналежного оформлення документів на загиблих рівненських військовослужбовців Маринича В.П., Озеранчука Л.В. та Нечипорука А.Д, формулювання причин їх загибелі та забезпечення соціального і правового захисту членів їх сімей.

«До Центральної військово-лікарської комісії Міністерства оборони України 16.06.2014 надійшли комплекти документів на загиблих військовослужбовців Збройних Сил України Маринича В.П., Озеранчука Л.В. та Нечипорука А.Д., які брали участь в антитерористичній операції, для встановлення причинного зв’язку поранень і смерті з виконанням обов’язків військової служби та отримання одноразової допомоги рідним загиблих.

За результатами розгляду зазначених документів Центральною військово - лікарською комісією Міністерства оброни України 16.06.2014 прийнято рішення щодо встановлення причинного зв'язку поранень і смерті з виконанням обов'язків військової служби», - йдеться у листі за підписом тимчасово виконуючого обов’язки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Г.Воробйова.

- Лікарською комісією Міністерства оброни України прийнято рішення, що причина смерті рівненських військовослужбовців, які загинули під Волновахою - це виконанням обов'язків військової служби. Таким чином встановлено відповідність у документах з реальними фактами загибелі військовослужбовців. Адже у документах про смерть рівненських військових спочатку було зазначено, що солдати загинули «на вулиці» від «поранень внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження». Насправді ж, вони померли на полі бою під час проведення військової операції. Прийняття відповідного рішення комісії військового відомства та подальше подання документів до Департаменту фінансів Міністерства оборони України стало підставою для виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих. Через обласний військовий комісаріат кожній родині виплачено грошову допомогу у розмірі 609 тисяч гривень (500-кратний прожитковий мінімум, встановлений законодавством, у 2014 році – 1218 грн.).

Як відомо, Президент України Петро Порошенко 16 липня підписав ухвалений парламентом закон, згідно з яким усі задіяні в АТО громадяни визнаються учасниками бойових дій у порядку, який буде визначено Кабінетом Міністрів України, - коментує ситуацію голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Прес-служба Рівненської обласної ради

волноваха зсу михайло кириллов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі