Рівненські воїни-зв’язківці склали перевірку за 2014 навчальний рік на «добре» (Фото)

Днями особовий склад окремої бригади зв’язку Оперативного командування «Північ» ЗС України склав головний іспит року – підсумкову перевірку за 2014 навчальний рік.

-​ Захід проводився аби надати об’єктивну оцінку знанням та умінням кожного військовослужбовця бригади, визначити рівень підготовленості та злагодженості підрозділів, оцінити готовність військової частини до виконання завдань за призначенням, - зазначив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом підполковник Віктор Коліда.

Так, підсумкова перевірка за 2014 навчальний рік у бригаді зв’язку розпочалася із стройового огляду особового складу та опитування військовослужбовців. Згодом, екзаменатори із Оперативного командування «Північ» оглянули приказармену навчально-матеріальну базу, ознайомилися із умовами служби та навчання військовослужбовців.

Слід відзначити, що у процесі підсумкової перевірки військовослужбовці склали іспити з фізичної підготовки, вогневої, технічної, тактико-спеціальної, військово-медичної підготовок тощо.

Члени перевіряючої комісії та командування частини відзначають, що особовий склад підсумкову перевірку склав впевнено. Загальна оцінка, яку отримала окрема бригада зв’язку - «добре». Також, за результатами підрозділів та індивідуальними оцінками визначено кращих військовослужбовців. Саме вони будуть зараховані до резерву для навчання у Національному університеті оборони України та просуванні по службі на вищі посади.

Майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Рівненські воїни-зв’язківці склали перевірку за 2014 навчальний рік на «добре» (Фото), фото-1 Рівненські воїни-зв’язківці склали перевірку за 2014 навчальний рік на «добре» (Фото), фото-2 Рівненські воїни-зв’язківці склали перевірку за 2014 навчальний рік на «добре» (Фото), фото-3 Рівненські воїни-зв’язківці склали перевірку за 2014 навчальний рік на «добре» (Фото), фото-4 Рівненські воїни-зв’язківці склали перевірку за 2014 навчальний рік на «добре» (Фото), фото-5
зв'язківці резерв іспит
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі