Рівненський люстраційний комітет відчуває тиск збоку влади та ЗМІ (Звернення)

Сьогодні редакція сайту 0362 отримала лист-звернення від Рівненського люстраційного комітету. Публікуємо без змін:

Неполітичне громадське об’єднання люстраційний комітет у Рівненській області звертається до громадських об’єднань, партій, ЗМІ та до всіх громадян з активною життєвою позицією.

Проведення люстрації у нашій країні є вимогою Майдану, вимогою часу.

Не можуть бути при владі чиновники , які курували процесами обкрадання країни за часів незалежності України.

На сьогоднішній день керівні органи країни спускають ідею люстрації «на гальмах», і існують величезні побоювання у суспільстві, що їм цей процес вдасться вдало закінчити.

Аби цього не сталося, люстраційні комітети по всій країні повинні бути, діяти та тиснути на владу. Громадське суспільство повинно всіма засобами пришвидшувати прийняття відповідних законодавчих актів.

Наше громадське об’єднання бачить своїм основним завданням, аби саме поняття «люстрація» залишалось у свідомості, як простих громадян, так і у чиновників при владі.

Можна по-різному ставитись до нашого люстраційного комітету, до окремих його членів. Але в будь-якому разі він діє, він є абсолютно незалежним, і всередині, і ззовні незалежним від будь-яких організацій та політичних діячів. Нам не соромно за будь-яке рішення цього комітету. Звичайно, ми не кажемо, що наша громадянська організаціє є бездоганною у всіх відношеннях.

В різний час відбувались різні процеси становлення та «хвороби росту». Але давайте разом розміркуємо, що відбувається зараз навколо люстраційного комітету. Якщо почитати деякі місцеві ЗМІ, то складається враження, що у нашій області більше немає проблем, ніж існування комітету. У нас подолана корупція, всі чиновники чесні та сумлінні, залишилось позбавити громаду області саме цього комітету, і тоді настане лад та спокій.

Ми сприймаємо певні критичні зауваження, але не голослівні у якійсь вигоді, не відомо де, коли і в чому отриманій?

Створення негативного іміджу нашій організації ведеться давно та цілеспрямовано. Це вигідно, у першу чергу, всім нашим місцевим чиновникам та владі. Так само, як і створення інших комітетів. Тому для забезпечення максимальної відкритості і прозорості для громади, ми створимо спеціальну рубрику на сайті «Люстраційного комітету»(1lustratio.rv.ua), де ви матимете змогу задати питання кожному члену комітету.

Як би там не було, процес рухається в потрібному напрямку. Але нам не вистачає підтримки активних та небайдужих громадян.

Тому ми пропонуємо:

  • Долучитися до ініціатив ЛК про акції на підтримку прийняття рішень щодо прийняття Закону про люстрацію. Зокрема таких, як збір підписів, який розпочинає наш комітет.

  • Журналістам, викладаючи критичні матеріали про комітет, надавати право відповіді членам «Люстраційного комітету».

  • Долучатись до люстраційного руху всім активним рівнянам шляхом вступу до самого комітету, допомагати в зборі інформації та перевірці фактів про люстрованих осіб, а також пропонувати свої кандидатури на люстрацію."

рівненський люстраційний комітет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі