У Рівному розробляють бренд міста, на який ЄС виділив 10 тисяч євро (Фото)

Нині в Україні свій власний бренд має лише 15 міст. Вже незабаром цей список поповнить і Рівне. Так, в обласному центрі розпочали роботу над створенням образу нашого міста.  Про це повідомляється на сайті міського голови.

Сергій Ващук, директор Центру сприяння бізнесу:

- Лише девіз і лише зображення не несуть всіх цінностей та деталей, які саме переживають місцеві жителі, адже саме місцеві жителі мають позиціонувати себе як в Україні, так і за кордоном, тому бренд має стати тим уособленням всіх тих понять, які в нас тут є і транслювати, залучати таким чином туристів, інвесторів і просто тих, хто бажає жити в нашому місті.

Створять бренд Рівного за європейський кошт. На розробку образу ЄС виділив 10 тисяч євро.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

    - Нам надійшли кошти. Ми виграли грант ЄС і робимо бренд з їхніми спеціалістами, адже вони мають досвід. Вони робили Любліну бренд і нам би теж хотілося зробити такий бренд, щоб він був прийнятний для рівнян і для Європи, і для всього світу. Щоб він був знаний. Це допоможе і бізнесу, і промоції нашого міста.

Бренд – це образ, який надихає та розвиває місто у всіх сферах його життя. Втім, яким він буде - поки не знає ніхто.

Сергій Ващук, директор Центру сприяння бізнесу:

    - Носієм бренду не може бути одна особа або кілька осіб. Бренд є уособленням великої кількості думок людей, які живуть в нашому місті. Відтак має відбуватися дослідження, аналіз. Сьогодні проходить перша аналітична сесія. Під час цього аналізу ми зрозуміємо, яка має бути цільова аудиторія нашого бренду, кого ми хочемо залучати, які сильні та слабкі сторони стосовно сусідніх міст ми маємо. І вже на наступних етапах буде відбуватися зріз думок і населення, і представників бізнесу, і експертів у різних галузях. Тому одна людина не може бути носієм бренду.

Долучитися до розробки бренду Рівного міська влада просить і рівнян. Створити образ міста планують за півроку.

Довідково. Одним із основних завдань реалізації проекту є створення та просування бренду Рівного спільно із громадою міста.

    Уже кілька років, розробляючи стратегію Рівного та регіону, зачіпалась тема бренду. І поки шукали правильні методики, спеціалістів та необхідне фінансування, такі міста як Дніпропетровськ, Харків, Львів, Луцьк яскраво заявили про свої брендовані міста та не покладаючи рук працюють над їх популяризацією та просуванням.

Що ж, роботу розпочато і рівнянам лише слід зрозуміти, що бренд це не брелок і не наклейка на ручці чи холодильнику, і не банер при в’їзді в місто. Бренд – це і є саме місто, з його унікальною архітектурою, культурою, наукою, атмосферою та усіма мешканцями! Це сукупність усіх факторів, які в кінцевому результаті народжують образ, що притягує туристів, бізнесменів, культурних діячів і звісно ж інвесторів. Образ, близький не лише мешканцям нашого міста, але і гостям. Образ, який надихає та розвиває місто у всіх сферах його життя. Бренд – це не просто зображення, це і є життя в образі міста!

За час роботи над брендом також відбуватимуться заходи із широким залученням громадськості міста, соціологічні опитування, мозкові штурми, конкурси на логотип та гасло. Метою такого залучення є створення «живого бренду», що нестиме в собі кращі думки, побажання, бачення кожного рівнянина щодо майбутнього розвитку нашого міста. Міста не менш відкритого світові, ніж інші українські міста.

До участі в заході запрошені громадські діячі, освітяни, науковці, бізнесмени, активна молодь, депутати та представники місцевих органів влади.

Можливість долучитись до творення однієї з важливих сторінок життя нашого міста дозволить заявити про Рівне, як про європейське місто. Тим паче, ключовий фінансовий ресурс забезпечує Європейський Союз. 

У Рівному розробляють бренд міста, на який ЄС виділив 10 тисяч євро (Фото), фото-1 У Рівному розробляють бренд міста, на який ЄС виділив 10 тисяч євро (Фото), фото-2 У Рівному розробляють бренд міста, на який ЄС виділив 10 тисяч євро (Фото), фото-3
бренд міста володимир хомко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі