Очільник Рівненщини упевнений в безпеці РАЕС

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок вперше відвідав Рівненську атомну станцію у рамках свого візиту на Володимиреччину 10 липня. Під час перебування на найбільшому промисловому підприємстві області губернатор зустрівся із генеральним директором РАЕС Павлом Павлишиним, побував у машинному залі та на блочному щиті управління енергоблоку №1, ознайомився з навчально-тренувальним процесом в НТЦ РАЕС, а також оглянув недобудовану загальноосвітню школу №6 міста Кузнецовськ. Про це повідомляє прес-центр РАЕС.

За словами С. Рибачка, його візит у Володимирецький район та у місто атомників викликаний соціальними потребами регіону та необхідністю економічного розвитку області. Ведеться моніторинг недобудованих об’єктів Рівненщини, які потребують вкладання коштів.

- У планах – закінчити будівництво Володимирецької районної лікарні. Окрім того, є соціальна проблема у Кузнецовську – добудова 6-ї школи. Знаю, що багато хто обіцяв її добудувати. Я таких обіцянок давати не буду, але постараюся зробити все можливе, щоб отримати фінансування на завершення будівництва, - заявив голова ОДА.

Очільник Рівненщини упевнений в безпеці РАЕС, фото-1

Водночас, на його думку, соціальну відповідальність за школу має нести і ДП «НАЕК «Енергоатом».  Адже вона належить до тих соціальних об’єктів, які мали побудувати у місті атомників в рамках пуску енергоблоку №4.

У тому, що питання із завершенням будівництва навчального закладу невдовзі вирішуватиметься на різних рівнях, в тому числі і в Києві, переконаний і генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.

- Приємно, що голова облдержадміністрації під час відвідин Кузнецовська насамперед поїхав на соціальний об’єкт. Ми запропонували шляхи вирішення цього важливого питання. І бачимо зацікавленість, - зауважив П. Павлишин.

У рамках перебування у Кузнецовську Сергій Рибачок оглянув навчально-тренувальний центр Рівненської АЕС та вперше побував безпосередньо на атомному енергоблоці – у машинному залі та на блочному щиті управління енергоблоку №1. Очільник області не приховував свого задоволення від побаченого. Відповідаючи на запитання журналістів, він наголосив, що переконаний у високому рівні безпеки Рівненської АЕС.

- Атомна станція як найбільше в області промислове підприємство є стратегічним і пріоритетним об’єктом, а його працівники мають високий фаховий і професійний рівень. Гадаю, Рівненщина може бути спокійна, - підкреслив губернатор.

Високий рівень ядерної безпеки РАЕС, за словами генерального директора Павла Павлишина, підтверджують неодноразові перевірки МАГАТЕ, ВАО АЕС. Це питання постійно у полі зору Державної інспекції ядерного регулювання України. Водночас уже півроку на підприємстві діє посилений режим фізичного захисту. Однак ці заходи ніяк не впливають на режим роботи персоналу.

- Наші працівники з розумінням ставляться до посилення заходів безпеки і усвідомлюють, що необхідно в умовах, що склалися в країні, - сказав П. Павлишин.

раес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Інна Тунєва
Телефон: 067-363-70-80