Більше 2 мільйонів гривень виділено на потреби територіального батальйону на Рівненщині

10 липня під керівництвом голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова відбулася інструктивно-методична нарада з питань проведення оборонно-мобілізаційних заходів в Рівненській області та вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях. Такі наради в обласній раді відбуваються щотижнево. У подальшому керівництво обласної ради вирішило один раз у місяць проводити спільні наради з розгляду двох блоків питань. А через значну кількість питань мобілізаційного та соціального характеру, їх розгляд буде проводитися окремо. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

В ході обговорення питань першого блоку, з’ясувалося, що найбільше військовослужбовці потерпають від нестачі якісної бутильованої води. Це питання номер один у потребах військовиків, навіть у порівнянні із забезпеченням бронежилетами.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов відреагував на порушене військовим комісаром Рівненського обласного військового комісаріату Дмитром Оксенюком питання щодо ненадходження коштів згідно Програми матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік, затвердженої депутатами обласної ради 17 червня. Відповідно до кошторису, депутати виділили на підтримку батальйону територіальної оборони 2 мільйони 355 тисяч 980 гривень. Як запевнив Дмитро Оксенюк, усі документи обласним військкоматом підготовлено і подано в облдержадміністрацію. За дорученням Михайла Кириллова на нараду було оперативно запрошено начальника Головного управління Державного казначейства у Рівненській області Миколу Костюка та тимчасово в.о. директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ліліану Слігоцьку, які запевнили, що найближчим часом, орієнтовно на наступному тижні, перший транш у сумі 1 млн. 300 тис. буде виділено.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов підтримав пропозицію, висловлену заступником начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області Юрієм Петруняком щодо залучення батальйону територіальної оборони «Горинь» до охорони Рівненської АЕС, державного кордону з Білоруссю та стратегічних мостів в регіоні. З цього приводу буде надіслано лист до Міністерства оборони України з метою прийняття відповідного наказу.

Також обговорено питання соціального захисту військовослужбовців, які беруть участь в бойових діях, та їх сімей, заходи соціальної реабілітації учасників бойових дій, надання пільг на здобуття освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями.

Михайло Кириллов доручив підготувати проект Звернення депутатів Рівненської обласної ради до голови Національного Банку України з конкретними пропозиціями щодо полегшення кредитної ноші військовиків.

батальйон територіальної оборони бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі