• Головна
  • Рівненські правоохоронці-транспортники відвідали дитячий табір (Фото)
09:50, 11 липня 2014 р.

Рівненські правоохоронці-транспортники відвідали дитячий табір (Фото)

Співробітники кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на станції Рівне провели профілактичні бесіди з дітьми, відпочиваючими в дитячих оздоровчих таборах. Про це повідомляє Підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Юнаки і дівчата взяли участь в інтерактивних іграх, вікторинах та змаганнях. Всі заходи, що проводяться транспортними правоохоронцями, спрямовані на формування у підлітків антинаркотичного світогляду, звички до здорового способу життя і занять спортом, а також правила безпечної поведінки на залізничному транспорті.

Правоохоронці побудували своє спілкування з дітьми у формі діалогу. Розповідаючи про кримінальну відповідальність неповнолітніх за вчинення різних правопорушень, міліціонери наводив приклади, з якими йому доводилося стикатися у своїй професійній діяльності. Адже багато підлітків вважають, що можна уникнути покарання, коли тобі ще немає 18 років.

Однак правоохоронці звернули увагу дітей на те, що кримінальна відповідальність настає навіть з 14 років. Крім цього, міліціонери говорили і про соціальні наслідки отримання судимості - це може серйозно вплинути на подальшу долю молодих людей.

Корисна інформація, доступний виклад і довірливий тон правоохоронців розташовували до відкритості та співробітництва. Підлітки задавали їх цікавлять не тільки під час бесіди, але і після закінчення заходу. Хлопці підходили до гостей, ділилися враженнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспортники #дитячий табір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...