Рівненські правоохоронці-транспортники відвідали дитячий табір (Фото)

Співробітники кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на станції Рівне провели профілактичні бесіди з дітьми, відпочиваючими в дитячих оздоровчих таборах. Про це повідомляє Підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Юнаки і дівчата взяли участь в інтерактивних іграх, вікторинах та змаганнях. Всі заходи, що проводяться транспортними правоохоронцями, спрямовані на формування у підлітків антинаркотичного світогляду, звички до здорового способу життя і занять спортом, а також правила безпечної поведінки на залізничному транспорті.

Правоохоронці побудували своє спілкування з дітьми у формі діалогу. Розповідаючи про кримінальну відповідальність неповнолітніх за вчинення різних правопорушень, міліціонери наводив приклади, з якими йому доводилося стикатися у своїй професійній діяльності. Адже багато підлітків вважають, що можна уникнути покарання, коли тобі ще немає 18 років.

Однак правоохоронці звернули увагу дітей на те, що кримінальна відповідальність настає навіть з 14 років. Крім цього, міліціонери говорили і про соціальні наслідки отримання судимості - це може серйозно вплинути на подальшу долю молодих людей.

Корисна інформація, доступний виклад і довірливий тон правоохоронців розташовували до відкритості та співробітництва. Підлітки задавали їх цікавлять не тільки під час бесіди, але і після закінчення заходу. Хлопці підходили до гостей, ділилися враженнями.

Рівненські правоохоронці-транспортники відвідали дитячий табір (Фото), фото-1 Рівненські правоохоронці-транспортники відвідали дитячий табір (Фото), фото-2 Рівненські правоохоронці-транспортники відвідали дитячий табір (Фото), фото-3
транспортники дитячий табір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі