Рівненські воїни-зв'язківці повернулися зі Сходу додому (Фото)

Особовий склад окремої бригади зв'язку Оперативного командування «Північ», який виконував завдання у визначених районах, повернувся до місця постійної дислокації.

Із початку березня 2014 року воїни-зв’язківці залучалися до посилення охорони державного кордону України, забезпечували зв’язком органи військового управління та налагоджували дружні стосунки з місцевим населенням. За словами військовослужбовців, громади у районах виконання завдань допомагали ремонтувати техніку, урізноманітнювали раціон домашніми харчами, допомагали амуніцією, такою як «розгрузки» тощо.

У військовій частині особовий склад зустрів командир окремої бригади зв’язку із хлібом-сіллю. А жінок-військовослужбоців ще й з квітам.  Привітали повернення бойових побратимів заступники командира бригади, командири підрозділів, родини, близькі та друзі воїнів-зв’язківців.

-  Наші військовослужбовці з честю виконали свій обов’язок, повернулися живими-здоровими, і це найцінніше для нас, - зазначив заступник командира окремої бригади зв’язку по роботі з особовим складом підполковник Віктор Коліда. – Тепер у них буде вдосталь часу, аби відпочити та морально відновитися, провести час з сім’ями. А тоді вони продовжать службу у нашій частині. Сподіваюся, отриманий досвід буде корисним для нас усіх, а їхня робота у визначених районах наблизила перемогу та мир.

Майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр МО України

обз 1 обз 2 обз 4
ок північ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі