Найбільшим боржником із виплат зарплат в області є «Рівненський автомобільний ремонтний завод»

Станом на 01.06.2014 за інформацією головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становить 5312,2 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 5255,7 тис. грн. та суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 56,5 тис. грн. Про це повідомляється на сайті Міського голови.

Найбільшим боржником із виплати заробітної плати є ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод».

У 2014 році відбулося 11 засідань міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання комісії запрошено керівників 174 підприємств з питання дотримання законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати та з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

На засіданнях комісії заслухано інформацію керівників підприємств-боржників про стан справ, можливі шляхи погашення заборгованості із виплати заробітної плати, керівникам підприємств-боржників запропоновано розробити графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та вжити дієвих заходів щодо прискорення погашення  існуючої заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками.

Згідно з рішенням міської тимчасової комісії направлено 23 листи у державні органи влади, керівникам підприємств та їх власникам щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях м. Рівне. Керівники підприємств-боржників розробили та надали графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які знаходяться на постійному контролі виконавчого комітету Рівненської міської ради та міської тимчасової комісії.

Завдяки вжитим заходам державних органів та органів місцевого самоврядування протягом травня 2014 року (станом на 01.06.2014) за інформацією головного управління статистики у Рівненській області погасили заборгованість із виплати заробітної плати 2 підприємства на загальну  суму  1612,4 тис. грн., а  саме: КП «Рівнеелектроавтотранс» - 1594,6 тис. грн. та приватний вищий   навчальний   заклад   «Рівненський   економіко-гуманітарний   та   інженерний   коледж»  -  17,8 тис. грн. 

Рівненський автомобільний ремонтний завод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі