• Головна
  • У Рівному на «Мистецьких посиденьках» було презентовано книгу «Звільнені в запас»
14:47, 8 липня 2014 р.

У Рівному на «Мистецьких посиденьках» було презентовано книгу «Звільнені в запас»

1 липня журналу «Мистецькі грані» виповнилося 6 років. За час свого існування видання, яке народилося у Рівному, встигло стати всеукраїнським. Зараз журнал існує у двох форматах – друкованому та цифровому (веб-видання). Це свято співпало із ще одним – Днем народження головного редактора глянцю Олександри Куліш.

Саме ця жінка стала господаркою вечору 6 липня у клубному кафе галереї «Євро-Арт», де зібралися друзі та дописувачі журналу. Захід під красномовною назвою «Мистецькі посиденьки» об’єднав творчу еліту Рівного – письменників, музикантів.

Тем для обговорення було багато, але вечір почався все ж із ще однієї важливої події. Молодий рівненський письменник Сергій Яковишин презентував свою дебютну книгу «Звільнені в запас».  У тому, щоб видання побачило світ, автору допомогла Олександра Куліш, а от ідейним наставником письменника був Скрябін. Сергій Яковишин зізнався, що маючи ідею написати про військову службу, все ж не знав, як краще цю інформацію подати читачеві. Саме тому він вирішив звернутися за порадою до Кузьми Скрябіна і отримав таку відповідь:

-          Пиши такою мовою, як ти спілкуєшся. Це така специфічна тема, що вигадувати тут нічого не потрібно. І піпл буде хавати.

Сергій Яковишин прислухався до поради – презентована книга «Звільнені в запас» написана живою розмовною мовою. Наразі автор чекає від свого наставника Скрябіна рецензію. Молодий письменник, представляючи своє творіння, не був багатослівним:

-          Це польові записки на 60 сторінках. У зв’язку із військовою погодною умовою, яка склалась в Україні, я б не хотів робити акцент на самій службі у військах. Книга «Звільнені в запас» написана про мене і про мого друга-колегу, якого теж звільнили в запас, це хроніка одного дня. В основу книги покладено «словесний конфлікт» між двома солдатами-дембелями і командуванням військової частини, в якій ми служили останні п’ять років. Зі сторінок ви дізнаєтеся, в які безглузді ситуації можуть потрапляти військові, і як мені вдалося служити так, щоб отримувати від цього задоволення.

Сергій зізнався, що музою для нього є 8-місячний син, якому він зараз пише казку.

У Рівному на «Мистецьких посиденьках» було презентовано книгу «Звільнені в запас», фото-1

Журнал «Мистецькі грані» щороку вводить в літературне коло нових письменників.  Спочатку вони знайомляться одне з одним через свої твори на сторінках видання, а потім зустрічаються на таких от вечорах і мають нагоду поспілкуватись.

Письменник і музикант Юрій Брахман порівняв журнал «Мистецькі грані» із потягом:

-          Поїзд рухається вперед і є ще шанс застрибнути у вагон. Журнал постійно розвивається.

Долучитися до команди талановитих і перспективних може кожен бажаючий. Як публікувати свої твори, можна дізнатися на сайті: http://mistgrani.com/

Відтепер із творінням письменників можна буде ознайомитись і на нашому сайті. Щомісяця ми будемо публікувати одну статтю із випуску журналу «Мистецькі грані».

*Книгу "Звільнені в запас" можна придбати в автора Сергій Яковишин.

Також у клубному кафе галереї "Євро-Арт" можна безкоштовно відвідати виставку робіт художника Руслана Хвеся:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мистецькі посиденьки #олександра куліш #сергій яковишин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...