У Рівному боротимуться із хабарництвом у військкоматах (Фото)

У Рівненському обласному військовому комісаріаті відбулася розширена нарада щодо відповідальності посадових осіб за зловживання владою, хабарництвом, корупційним діянням та вжиття заходів щодо недопущення злочинів корисливої спрямованості.

Окрім особового складу підпорядкованих районних та міських військових комісаріатів, до заходу було залучено керівний склад Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку, прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, представника УБОЗ УМВС України в Рівненській області.

-​ Останнім часом серед мешканців області ширяться неприємні чутки про хабарництво у комісаріатах, і це не може не обурювати, адже службові перевірки не виявили таких фактів, - наголосив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк. – Нам потрібно позбутися цього негативного клейма та стати взірцем дотримання законів і роботи з громадою Рівненщини.

Спільно із представниками контролюючих органів було обговорено пріоритетні напрямки роботи щодо запобігання та протидії корупції. Також, військкоматівці повинні знайти шляхи удосконалення системи надання документів, підвищити дієвість інформаційно-пропагандистської роботи тощо.

Важливим критерієм повернення позитивного іміджу комісаріатів визначено забезпечення більшої прозорості у роботі, підвищення рівня доброчесності та відповідальності посадових осіб.

Полковник Дмитро Оксенюк визначив завдання підпорядкованим установам щодо налагодження роботи та нагадав, що за порушення законів України, посадових осіб крім ганьби, чекає і кримінальна відповідальність.

Майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр МО України

РОВК 2
РОВК 2
військовий комісаріат хабарництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі