У Рівному відбудеться всеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна»

Група студентів та активної молоді з Центральних та Східних областей України продовжують приїздити в гості у м. Рівне в рамках проекту «Твоя країна», що відбудеться 11-13 липня 2014 року.

Метою проекту є знайомство та обмін досвідом молоді із різних областей України, що є найдзвичайно важливим у цей нелегкий для всієї країни час.

Проект "Твоя Країна" –  це кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного учасниками міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, кав’ярні, музеї та театри, а також нові друзі, знання та яскраві враження!

Програма включає проживання молоді у рівненських сім’ях та відвідини смачних вечерь у кафе «Компот», після тривалих екскурсійних поїздок упродовж цілого дня.

Попередні відвідини із 16 по 18 травня надали учасникам проекту  змогу побачити Рівненщину в основних трьох напрямках:

освітній: відвідини освітньо-культурного вечора «Ковток Мексики», де учасники прослухали ряд цікавих семінарів, особливо від львівського мандрівника світом Ореста Зуба;

У Рівному відбудеться всеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна», фото-1
  • молодіжний: проведення часу зі студентами  Національного університету «Острозька академія», відвідини концерту рок-групи «Ворст»
У Рівному відбудеться всеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна», фото-2
  • культурний: екскурсії в музеї бурштину, Дубенському замку, Тараканівському форту, Острозькому замку, відвідини «Музейних гостин 2014 року», багато прогулянок вечірнім містом Рівне. 
У Рівному відбудеться всеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна», фото-3 У Рівному відбудеться всеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна», фото-4

Цього разу для наших гостей створена нова програма знайомства із Рівненщиною. Це відвідини Пересопниці, поля Берестецької битви, «Тунелю кохання» (Клевань), а також цікаві тренінги, знайомства, сюрпризи.

Організатором проекту є Рівненська Міська Молодіжна Громадська Організація  «Фундація Регіональних Ініціатив».

Партнерами заходу є кафе «Кампот»; перевізник ФОП Роман; Галерея  європейського живопису «Євро Арт».

Уся інформація про проект розміщена в групі http://vk.com/tvoja_krajina. Щоб десь погостювати, слід обрати один з анонсованих візитів та заповнити анкету учасника за посиланням http://bit.ly/tvoja_krajina_anketa. Також можна запропонувати свою допомогу проекту, наприклад, поселити у себе учасників, провести екскурсію, нагодувати гостей, якщо Ви власник закладу харчування (http://bit.ly/tvoja_krajina_support).

твоя країна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі