Сергій Рибачок перевірив готовність Рівненської області до жнив

Голова ОДА відвідав елеваторний комплекс на Дубенщині, що входить до складу ПрАТ «Західний торгово-промисловий дім». Зокрема, він оглянув насіннєсховища, де зберігаються зернові. Для очищення від домішок та висушування на елеваторі використовуються сучасні технології. Зокрема, за допомогою високотехнологічного устаткування зерно та інші культури проходять різні ступені очистки. Водночас лабораторії підприємства оснащені найсучаснішим обладнанням, що сприяє збереженню усіх якісних показників продукції. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом на сьогодні потужність елеваторного комплексу становить 90 тисяч тонн зерна. Зараз триває будівництво його другої черги потужністю 210 тисяч тонн. У перспективі керівники підприємства планують перетворити його на елеваторно-комбікормовий комплекс потужністю 400 тисяч тонн зерна, а також створити на ньому додаткових 90 робочих місць.

 «Цей сучасний високоефективний елеватор – це гарний зразок вкладення інвестицій. Це чи не найбільший елеватор у Рівненській області, у якому в близькому майбутньому буде очищуватися та зберігатися 400 тисяч тонн зерна», - зауважив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок.

дубенщина елеваторний комплекс сергій рибачок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі