Рівненський рок живе і процвітає (Відео)

Неординарне звучання, цікаві тексти, якісний звук, майстерність гри, імпровізація під час виступів і багато-багато інших якостей втілює в собі музика гуртів, що починали і продовжують свою творчість саме в Рівному.

Шалені панки

В Україні майже немає гуртів, які б грали справді   хороший і якісний ска-панк, але не ці хлопці. «Брем Стокер» був створений у 1996 році й продовжує дивувати своєю музикою до сьогодні. Упродовж цього часу учасники «Брем Стокера» експериментували над стилями музики, змінювали склад, брали участь у відомих фестивалях України. Гурт продовжує плідно працювати над створенням нового матеріалу на власній студії Індюк рекордз. Ці хлопці є першими людьми в Україні, які змогли самі зробити турові концерти, завдяки чому й стали популярними на теренах Західної України.

 

Єдині та неповторні

Гурт «Тhe Sky is Red» – колектив, який проіснував всього три роки, але за такий короткий проміжок часу зміг залишити про себе пам’ять. Конкретного стилю команда не мала, але здебільшого грала у напрямі металкор. Запам’яталися тим, що мали дуже оригінальне виконання, а переплетіння чоловічого й жіночого вокалу робило музику більш емоційною. У 2008 році був випущений дебютний альбом «Легко вбивати кохання». Виступали здебільшого на Західній Україні. Влітку 2009 року гурт припинив своє існування.

 

Музика, що дає віру

Християнський рок в Україні став відомим лише нещодавно, коли рівненські хлопці зібрали гурт «Крик Душі». В 2007 році, у простий зимовий день, зібралася команда, що через декілька років стала досить відомою завдяки вдалому виступу на клубній вечірці «Ти не один». Після довгих репетицій та опрацювання матеріалу хлопці почали виступати майже на всіх фестивалях Рівного, а згодом і за його межами. На даний момент гурт має три альбоми: «Ненароджений», «People», «А світ так і не навчився любити…».

 

 Загадкове звучання

Ще в далекому 2004, в місті Рівне, було створено український фолк-рок гурт «MERVA». Музичний проект зібрався з метою створення нового прогресивного року. Через різні музичні смаки склад гурту мінявся, але це суттєво не впливало на його творчість. Оригінальністю музики є неординарне звучання і наявність сопілки. Зараз «MERVA» є однією із найпопулярніших команд України. На кожному фестивалі гурт зустрічають бурхливими оплесками і захопленням. Музиканти працюють на власній студії у Рівному й обіцяють нові хіти.

 

Ті, що палять вітрила

Поп-рок у виконанні п’ятьох музикантів з різними музичними вподобаннями виходить досить хороший. Рівненський гурт «Спалені вітрила» цьому доказ. Гурт утворився в 1999 році. Відразу ж після створення активно почав брати участь в різних фестивалях та концертах. Серед хітових пісень «Спалених Вітрил» варто виокремити такі: «Полетіли в небо», «Маленький привид», «Пісня про кохання», «Ніхто».

 

Щось нове

Інді-рок, альтернативний рок, пост-рок – це все поєднується в музиці рівненського гурту «Acloneofmyown». В 2005 році хлопці почали свою творчу діяльність і вже у перші два роки свого існування відзначилися двома міні-альбомами. «Acloneofmyown» – це український англомовний гурт. На даний момент команда має шість альбомів і не думає зупинятись, адже плідна праця – запорука успіху.

 

Проголосили власний стиль – «украбілі»

Для української сцени такий стиль, як рокабілі (пізніше учасники назвали власний стиль «украбілі») не є дуже відомий, але рівненський гурт «Ot Vinta» з кожним роком розвиває його на теренах України все більше і більше. Історія команди почалася ще в 1993 році. Сьогодні хлопці є одним із найперспективніших гуртів України. Для музикантів «Ot Vinta» грати не тільки в Україні, а й за кордоном – це вже звично. На даний момент гурт має п’ять альбомів, щороку є гостем різних фестивалів України, а найголовніше – гордістю Рівного.

рок брем стокер от вінта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі