Міністерство оборони України та Рівненська ОДА підпишуть угоду

Вже найближчим часом планується підписати угоду про співробітництво між Міністерством оборони України, Рівненською обласною державною адміністрацією та обласною радою. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Співробітництво здійснюватиметься за наступними напрямками: допомога малозабезпеченим сім’ям військовослужбовців, які призвані за мобілізацією, здійснення заходів щодо реалізації соціально-правових гарантій військовослужбовців та членів їх сімей, військово-патріотичне виховання, підготовка допризовної молоді до виконання військового обов’язку, підвищення ефективності роботи щодо організації шефства над військовими частинами тощо.

 

Сьогодні голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок на робочій зустрічі за участю представників Міністерства оборони зазначив, що військове відомство повинне ініціювати вирішення соціальних питань військовослужбовців, відповідно все вчасно та оперативно робитиметься і на обласному рівні.

 

«Ця зустріч обумовлена складною ситуацією в країні та бажанням відновити позитивний імідж Збройних Сил України, - зазначив сьогодні керівник комплексної групи МО України Віталій Якимчук. – На нашу думку, для досягнення успіху має бути живий контакт. Ми за короткий час з керівництвом Рівненської ОДА знайшли рішення багатьох питань соціального і гуманітарного характеру, які стосуються Міноборони і обласної влади. Це дає можливість напрацювати необхідні зміни чи уточнення до існуючої юридичної бази та шукати шляхи зменшення можливого бюрократичного тиску на громадян, як от у випадку із отриманням довідок, виписок тощо».

міністерство оборони україни співробітництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі