На Білому озері, що на Рівненщині, відбулась спартакіада (Фото)

Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки проходила на реабілітаційно-оздоровчому комплексі РАЕС «Біле озеро» з 25 по 29 червня. Учасниками спортивного свята стали близько 140 молодих працівників підприємств атомної галузі України. Це уже 12-ий такий захід. Також у ці дні на Білому озері проходив 8-й турнір «Силачі Атомпрофспілки». Про це повідомляє прес-центр РАЕС.

Цьогоріч на берегах Білого озера зібралися 10 команд, які представляли Рівненську, Хмельницьку, Запорізьку, Чорнобильську атомні станції, ВП «Атоменергомаш», Київський інститут «Енергопроект», Южноукраїнську, Чорнобильську та Східну об’єднані організації профспілок, а також дирекцію ДП НАЕК «Енергоатом». Змагалися у п’яти видах спорту: пляжному футболі, пляжному волейболі, стрітболі, настільному тенісі та бадмінтоні. Останній, до речі, вперше проводився в рамках Спартакіади ОМ Атомпрофспілки. Ще один новий вид змагань – естафету на воді – вирішили не проводити, оскільки температура води в озері була нижчою за 19 градусів.

Організатори та гості Спартакіади відзначають, що свято спорту на Білому озері вдалося. Незважаючи на складну ситуацію в країні, воно все-таки зуміло об'єднати атомників з різних регіонів України та подарувало незабутні моменти.

На Білому озері, що на Рівненщині, відбулась спартакіада (Фото), фото-1 На Білому озері, що на Рівненщині, відбулась спартакіада (Фото), фото-2 На Білому озері, що на Рівненщині, відбулась спартакіада (Фото), фото-3 На Білому озері, що на Рівненщині, відбулась спартакіада (Фото), фото-4
біле озеро спартакіада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі