• Головна
  • На Рівненщині створено робочу групу щодо бурштинових питань
10:47, 2 липня 2014 р.

На Рівненщині створено робочу групу щодо бурштинових питань

Згідно розпорядження голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова від 27 червня 2014 року № 224 «Про створення робочої групи», на виконання пункту 8 рішення обласної ради від 14 травня 2014 року №1176 «Про ситуацію, що склалася з видобутком бурштину у Рівненській області» відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» створено робочу групу для детального вивчення ситуації, що склалася у Рівненській області з видобутком бурштину. Головою робочої групи призначено першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Заступник голови робочої групи – голова постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища Володимир Грицайчук. Також до складу робочої групи, зокрема, увійшли голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентин Крока, голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Григорій Мініч, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села Ігор Брошук, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства Георгій Лебедюк, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Юрій Богданович.

Членами робочої групи також є директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко, начальник Державної екологічної інспекції у Рівненській області Петро Колодич, начальник Головного управління Держземагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області Олексій Харкевич, начальник Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області Вадим Гарбарук.

Михайло Кириллов доручив робочій групі подати висновки та пропозиції щодо врегулювання ситуації з видобутком бурштину на розгляд постійних комісій обласної ради та сесії обласної ради.

Контроль за виконанням розпорядження голова Рівненської обласної ради поклав на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бурштин #робоча група
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...