У Рівному від сьогодні - нові тарифи на воду

Із 1 липня 2014 року Національна комісія державного регулюваня у сфері комунальних послуг підвищила тарифи на водопоспоживаня, водопостачаня, водовідведеня та опалення.

Від сьогодні жителі Рівного сплачуватимуть за централізоване гаряче водопостачаня та централізоване опалення в 1,5-1,7 рази більше.

Так, ТОВ “Рівнетеплоенерго" повідомляє, що відтепер абоненти житлових будинків із будинковими приладами обліку теплової енергії за опалення сплачуватимуть 453,56 грн/Гкал (із ПДВ). Для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії ціна на тепло становить 10,83 грн за 1 кв. м за місяць упродовж опалювального періоду (з ПДВ).

Використаня гарячої води за лічильником, за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання, коштує 31,56 грн за 1 куб. м (з ПДВ) (включаючи вартість водопостачання); за відсутності рушникосушильників – 29,47 грн за 1 куб. м (з ПДВ). Для абонентів житлових будинків без лічильників - 96,65 грн за 1 мешканця (з ПДВ), за умови підключення рушникосушильників, за відсутності рукосушильників - 90,25 грн за 1 мешканця (з ПДВ).
Якщо порівнювати із попередніми тарифами, то до 01 липня 2014 року вартість опалення 1 кв.метра опалювальної площі в опалювальний період становила 6,77 гривень, метр кубічний підігріву води (з лічильником) — 11,85 грн, вартість підігріву води на одного мешканця (без лічильника) – 37,92 грн. Якщо у будинку чи під’їзді встановлений прилад обліку теплової енергії, вартість 1 Гкал становила 282, 05 грн (з ПДВ).
Також ТОВ „Рівнетеплоенерго” змінило процедуру оплати послуги. Тепер до складу тарифу на централізоване постачання гарячої води входить вартість водопостачання.
ТОВ „Рівнетеплоенерго” повідомляє і про те, що із 01.07.2014 жодні перерахунки за послугу „підігрів води” за тарифом, який діяв до 01.07.2014, проводити не будуть. До уваги братимуться виключно останні показники приладів обліку гарячого водопостачання, які надали ТОВ “Рівнетеплоенерго” споживачі, або за якими здійснена оплата до зазначеного вище терміну.
Також від сьогодні і до 15 липня у Рівному зупиняться котельні і на цей період рівняни залишаться без гарячої води. Зупинка зумовлена профілактикою самих котелень і виконанням гідравлічних випробувань теплових мереж для того, щоб підготуватись до опалювального сезону.

вода тарифи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Інна Тунєва
Телефон: 067-363-70-80