• Головна
  • Завершено перший етап розробки Стратегії Рівненської області до 2020 року
15:23, 31 травня 2014 р.

Завершено перший етап розробки Стратегії Рівненської області до 2020 року

Представлено на розсуд громадськості аналітично-описову частину Стратегії економічного та соціального розвитку Рівненщини до 2020 року. Наступне засідання робочої групи призначено вже на липень. До цього часу потрібно провести аналіз переваг регіону, його слабких сторін, можливостей та перспектив, а також ризиків. Після цього визначать основні пріоритети розвитку області. А далі черга за конкретним планом дій з реалізації Стратегії. Над другим етапом працюватиме робоча група з більше, як ста спеціалістів з різних галузей, у тому числі й громадських активістів. Про це повідомляє прес-служба РОДА.

Нагадаємо, що науковці, держслужбовці, фахівці детально проаналізували виробництво області: промисловість, сільське господарство, будівельну галузь. А також інфраструктуру та демографічну ситуацію на Рівненщині.

«Якщо інвестори побачать для себе привабливість Рівненщини, то в сюди прийдуть сотні мільйонів гривень інвестицій, які працюватимуть на економіку області», - запевнив на зустрічі представник проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк.

«Стрімкий розвиток економіки Рівненської області за допомогою інвестицій дасть її мешканцям нові робочі місця, а бюджету додаткові надходження. А тому, ми всі зацікавлені в тому, щоб до нас прийшли інвестори зі своїм потенціалом, ноу-хау. Ми в області маємо достатній рівень кваліфікації наших робітників та природні ресурси»,- зауважив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стратегія розвитку до 2020 року
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...