• Головна
  • У Рівному обговорили новітні методики лікування різних форм безпліддя
Соціальна прес-конференція
20:44, 27 травня 2014 р.

У Рівному обговорили новітні методики лікування різних форм безпліддя

Соціальна прес-конференція

«Безпліддя – це не вирок» - саме у цьому переконали фахівці медичного центру «Мати і дитина» (рос. «Мать и дитя») на соціальній прес-конференції у Рівному.

Причини безпліддя є на 50% жіночими і на 50% чоловічими, тобто ця проблема є не лише жіночою, але й чоловічою. Лікарі центру проводять обстеження жінки і чоловіка. Існують випадки, коли процедура екстракорпорального запліднення – це єдиний шанс завагітніти.

«Завдяки репродуктивним технологіям, які застосовуються у нашому центрі, на світ з’явилося більше 1000 дітей, і всі вони є здоровими. Малюки генетично схожі на своїх батьків. Вони надзвичайно бажані, дуже розумні і розвинені.» - стверджує Наталія Данкович, лікар-репродуктолог, генеральний директор медичного цетру «Мати і дитя».

За статистикою, більше 20% пар страждають безпліддям. Проте, багато людей не інформовані про новітні техніки боротьби із таким явищем, або ж не сприймають із тих чи інших причин ці методики лікування.

Для жінки оптимальний вік, щоб стати мамою вперше, - це до 26 років. У сучасному світі багато жінок зосереджують свою увагу на кар’єрі, а про те, що потрібно народжувати згадують після 40 років. Завагітніти природним шляхом у такому віці складно, тому варто звернутися до фахівців за допомогою. Після 44 років допомогти жінці із її яйцеклітиною вже неможливо.

Медичний центр співпрацює із європейськими країнами.

«Співпраця із європейцями є складною. У Бельгії, приміром, функціонує 5-6 безкоштовних програм для сімей. В Україні ж, попри складну демографічну ситуацію, державні кошти на лікування безпліддя не виділяються,» - зауважила Наталія Данкович.

«За допомогою складних чи простих методик можна допомогти кожній сім’ї. – стверджує акушер-гінеколог Віра Воробей-Віховська. Ми зберігаємо біологічний матеріал завдяки процедурі надшвидкого замороження ембріонів. Вони за лічені секунди скляніють і можуть зберігатися надзвичайно довго.»

Такий підхід дозволяє жінці, яка дізналася, приміром, що має онкологічне захворювання, зберегти свою яйцеклітину, а завдяки процедурі ЕКЗ завагітніти тоді, коли вона видужає. У такому разі шанси на успіх зростають.

Метод надшвидкого замороження стане в пригоді і тим жінкам, які не знайшли до 26 років належного супутника життя, або ж із якихось інших причин відкладають вагітність.

Новітніми методиками центру поділився лікар-репродуктолог Віталій Радько:

«Коли ембріон має 8 клітин, ми беремо 1 клітину на дослідження. Це дозволяє нам визначити, чи не буде дитина мати синдром Дауна чи іншу патологію. Така процедура дозволяє впевнитись у здоров’ї майбутньої дитини.»

Такий метод дослідження також необхідний, якщо обоє батьків чи хтось один із них мають генетичну хворобу, але хочуть, аби їхня дитина була здоровою.

Ключовим аспектом є налагодження співпраці із лікарями з регіонів. Проінформований фахівець у кожному місті України дасть змогу пацієнтам консультуватися у рідному місті. На конференції ж у Рівному запевнили, що медичний центр консультує своїх пацієнтів так довго, скільки це необхідно. Адже справжній лікар повинен допомогати тоді, коли він потрібен пацієнту. Наразі пацієнтами медичного центру є не лише українці, але й громадяни Ізраїлю, Казахстану, Осетії. Всього пацієнтів-іноземців нараховується 10-15%.

Щоб інформувати людей про такі технології,  медичний центр проводить дні відкритих дверей, ініціює організацію дискусійних клубів та конференцій. Також на сайті   можна отримати онлайн-консультацію або ж зателефонувати в інформаційний центр за номером (044) 251-3-251 .

Фотозвіт тут: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мать и дитя #медичний центр #наталія даценко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...