Соціальна прес-конференція
20:44, 27 травня 2014 р.
У Рівному обговорили новітні методики лікування різних форм безпліддя
Соціальна прес-конференція
«Безпліддя – це не вирок» - саме у цьому переконали фахівці медичного центру «Мати і дитина» (рос. «Мать и дитя») на соціальній прес-конференції у Рівному.
Причини безпліддя є на 50% жіночими і на 50% чоловічими, тобто ця проблема є не лише жіночою, але й чоловічою. Лікарі центру проводять обстеження жінки і чоловіка. Існують випадки, коли процедура екстракорпорального запліднення – це єдиний шанс завагітніти.
«Завдяки репродуктивним технологіям, які застосовуються у нашому центрі, на світ з’явилося більше 1000 дітей, і всі вони є здоровими. Малюки генетично схожі на своїх батьків. Вони надзвичайно бажані, дуже розумні і розвинені.» - стверджує Наталія Данкович, лікар-репродуктолог, генеральний директор медичного цетру «Мати і дитя».
За статистикою, більше 20% пар страждають безпліддям. Проте, багато людей не інформовані про новітні техніки боротьби із таким явищем, або ж не сприймають із тих чи інших причин ці методики лікування.
Для жінки оптимальний вік, щоб стати мамою вперше, - це до 26 років. У сучасному світі багато жінок зосереджують свою увагу на кар’єрі, а про те, що потрібно народжувати згадують після 40 років. Завагітніти природним шляхом у такому віці складно, тому варто звернутися до фахівців за допомогою. Після 44 років допомогти жінці із її яйцеклітиною вже неможливо.
Медичний центр співпрацює із європейськими країнами.
«Співпраця із європейцями є складною. У Бельгії, приміром, функціонує 5-6 безкоштовних програм для сімей. В Україні ж, попри складну демографічну ситуацію, державні кошти на лікування безпліддя не виділяються,» - зауважила Наталія Данкович.
«За допомогою складних чи простих методик можна допомогти кожній сім’ї. – стверджує акушер-гінеколог Віра Воробей-Віховська. Ми зберігаємо біологічний матеріал завдяки процедурі надшвидкого замороження ембріонів. Вони за лічені секунди скляніють і можуть зберігатися надзвичайно довго.»
Такий підхід дозволяє жінці, яка дізналася, приміром, що має онкологічне захворювання, зберегти свою яйцеклітину, а завдяки процедурі ЕКЗ завагітніти тоді, коли вона видужає. У такому разі шанси на успіх зростають.
Метод надшвидкого замороження стане в пригоді і тим жінкам, які не знайшли до 26 років належного супутника життя, або ж із якихось інших причин відкладають вагітність.
Новітніми методиками центру поділився лікар-репродуктолог Віталій Радько:
«Коли ембріон має 8 клітин, ми беремо 1 клітину на дослідження. Це дозволяє нам визначити, чи не буде дитина мати синдром Дауна чи іншу патологію. Така процедура дозволяє впевнитись у здоров’ї майбутньої дитини.»
Такий метод дослідження також необхідний, якщо обоє батьків чи хтось один із них мають генетичну хворобу, але хочуть, аби їхня дитина була здоровою.
Ключовим аспектом є налагодження співпраці із лікарями з регіонів. Проінформований фахівець у кожному місті України дасть змогу пацієнтам консультуватися у рідному місті. На конференції ж у Рівному запевнили, що медичний центр консультує своїх пацієнтів так довго, скільки це необхідно. Адже справжній лікар повинен допомогати тоді, коли він потрібен пацієнту. Наразі пацієнтами медичного центру є не лише українці, але й громадяни Ізраїлю, Казахстану, Осетії. Всього пацієнтів-іноземців нараховується 10-15%.
Щоб інформувати людей про такі технології, медичний центр проводить дні відкритих дверей, ініціює організацію дискусійних клубів та конференцій. Також на сайті mdclinics.com.ua можна отримати онлайн-консультацію або ж зателефонувати в інформаційний центр за номером (044) 251-3-251 .
Фотозвіт тут: http://www.0362.ua/photo/109
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:09
Вчора
13:10
Вчора
11:04
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
10:34, 25 жовтня
00:17, 24 жовтня
9
23:53, 30 жовтня
3
live comments feed...