• Головна
  • У Рівному преміювали молодих учених (Фото)
15:17, 30 травня 2014 р.

У Рівному преміювали молодих учених (Фото)

П’ять сертифікатів на отримання премій голови Рівненської ОДА вручили науковцям області за заслуги та досягнення в галузі  фундаментальних і прикладних   досліджень та  науково-технічних  розробок. Розмір премії – сім тисяч гривень. Їх отримали вчені з “Острозької  академії” ,  Рівненського  державного   гуманітарного   університету,  Рівненського  державного базового медичного коледжу ,та  Національного   університету   водного  господарства  та  природокористування.  Усього претендентів на отримання премій було 15. Про це повідомляє прес-служба Управління освіти й науки.

Тематика поданих  науковцями робіт  різноманітна. Вони представили власні розробки та дослідження в галузях економіки , сільського  господарства, історії, філології,  політології,  медицини, кримінального права.        

За  рішенням  конкурсної  комісії було обрано для нагородження чотири індивідуальні роботи та одну колективну.

Підтримка розвитку науки завжди була одним із приорітетних завдань держави. Премії від керівництва області молоді вчені отримують вже втретє. За словами голови Рівненської ОДА Сергій Рибачка, щорічні іменні премії стимулюватимуть молодих науковців працювати та досягати ще більшого, здійснювати розробку нових технологій, ефективних засобів навчання і підготовки фахівців для різних галузей економіки та господарства Рівненщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#премії ученим #сергій рибачок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...