• Головна
  • Як зробити Рівненщину привабливою для інвесторів?
17:34, 29 травня 2014 р.

Як зробити Рівненщину привабливою для інвесторів?

28 травня 2014 року за участі голови Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслана Краплича відбулося засідання Комітету з інвестицій, організоване Департаментом економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації та установою «Інвест ін Рівне», в ході якого було представлено моделі можливого партнерства бізнес-асоціацій Рівненщини з програми міжнародної технічної допомоги та міжнародними донорами, котрі сприятимуть залученню безповоротної допомоги для покращення бізнес-середовища та прямих інвестицій у підприємства різних галузей економіки регіону. Про це повідомляє прес-служба Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Зокрема п. Р. Краплич поділився інформацією про потенційні джерела підтримки підприємницьких ініціатив з боку міжнародних донорів і міжнародних організацій. А також представив кілька моделей соціально-економічного розвитку, які вже апробовані в Східно та Західно-Європейських країнах є інноваційними для України та можуть бути впроваджені на Рівненщині.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі РОДА п. Ігор Тимошенко та радник з питань інвестицій та розвитку РОДА п. Олександр Ковальчук доручили керівнику установи «Інвест ін Рівне» п. Дмитру Янушевському підготувати пакет пропозицій, які відповідають інвестиційним потребам та очікувань бізнесу й області та можуть бути привабливими для потенційних інвесторів і донорів. Ці пропозиції будуть опрацьовані експертами Фундації Острозьких, які допомагатимуть в належній підготовці документів і налагодженні зв’язків із донорами, програми технічної допомоги для України й інвесторами.

Вже в червні 2014 року планується підготувати заявки та провести переговори з першими партнерами з боку міжнародних донорів і організацій, які сприятимуть поліпшенню інвестиційного середовища та зміцненню бізнес-асоціацій, які представляють інтереси бізнесу (у тому числі малого й середнього) в нашому краї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвестиційна привабливість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...