• Головна
  • Енергоблоками Рівненської АЕС вироблено один мільярд кВт год електроенергії з початку травня
14:45, 29 травня 2014 р.

Енергоблоками Рівненської АЕС вироблено один мільярд кВт год електроенергії з початку травня

Незважаючи на перебування у планово-попереджувальному ремонті енергоблоку №3 та  у резерві до 7 травня енергоблоку №2, РАЕС наростила виробництво електроенергії у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 203,6 млн. кВт год. Про це повідомляє прес-служба РАЕС.

Станом на 8 годину 28 травня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1570 МВт. Діє балансове обмеження. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) — 62-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. Тривають операції за Програмою пуску: наразі проводяться випробування обладнання та систем першого контуру на міцність: Усі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 37,8 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця – 1 млрд. 3,9 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 6 млрд. 512,4 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівненська аес #травень #1 млрд квт год
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...