• Головна
  • Підприємці Рівненщини беруть податки на контроль
14:33, 28 травня 2014 р.

Підприємці Рівненщини беруть податки на контроль

29 червня 2014 року о 12. 00 годині за сприяння Фундації імені князів-благодійників Острозьких відбудеться чергова зустріч підприємців Рівненщини з обговорення дій з підвищення відповідальності щодо сплати податків та контролю за їх використанням. 

За попередніми підсумками обговорення шляхів відновлення довіри між бізнесом та владою, що відбулось 20 березня 2004 року, було прийнято рішення розробити пропозиції надати їх для втілення у податкову реформу керівникам органів влади та податкової служби. Відтак, рівненські підприємці готові вийти з готовими рекомендаціями, викладеними на 10 сторінках, в яких зацікавлені і бізнес і влада.

Серед нових пропозицій: обговорення змін продаткового кодексу серед організацій платників податків узагальнити їх результати та винести пропозиції по Кодексу у новій редакції. Та здіснення постійного контролю за діяльністю податкових кадрів з метою недопущення "ручного" впливу на бізнес, дотримання системних та чітко встановлених норм законів і їх дотримання двома сторонами.

До участі запрошено понад 10 представників ЗМІ, 20 представників бізнесу, керівництво Рівненського апарату Міндоходів, і Рівненської обласної державної адміністрації, а також 10 представників громадських організацій, включно з тими, які здійснюють громадський контроль за люстрацій ними процесами в нашому регіоні.

Обговорення відбудеться о 12 годині в ресторані «Шкварочка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #підприємці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...