• Головна
  • Михайло Кириллов провів на Рівненщині декілька кущових нарад
10:23, 28 травня 2014 р.

Михайло Кириллов провів на Рівненщині декілька кущових нарад

Минулого тижня у місті Дубно голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зустрівся з головами Дубенської, Млинівської та Демидівської райрад. На кущовій нараді також були присутні голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий та Дубенський міський голова Василь Антонюк. Про це 0362 повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Як наголосив під час розмови Михайло Кириллов, він працює над тим, аби добитись реального збільшення повноважень місцевих рад, давши, таким чином, їм можливість оперативніше та ефективніше вирішувати багато важливих питань на місцях.

Метою наради стало обговорення та вироблення спільних шляхів розв’язання найактуальніших в районах проблем місцевих громад, а також налагодження комунікації між органами місцевого самоврядування.

За словами голови Демидівської райради Станіслава Грача, найбільшою проблемою в районі є критичний стан дамби Хрінницького водосховища. Також проблемною є недостатня кількість міліції, адже після реформи Демидівського РВ УМВС в районі залишилось лише 9 міліціонерів на 31 населений пункт, тому для елементарного чергування не вистачає уповноважених на те осіб.

У Млинівському районі відчутними є проблеми, пов’язані із забрудненням річки Ікви, а ще розмиті дороги. Також голова Млинівської райради Володимир Тутевич звернув увагу на потребу капітального ремонту Млинівського районного краєзнавчого музею.

У свою чергу Дубенський міський голова Василь Антонюк висловив прохання вирішити проблему із проходженням коштів, зокрема грантових.

Голова Дубенської райради Олександр Дехтярчук та голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий наголосили на необхідності передачі повноважень щодо розпорядження землею за межами населених пунктів на місця.

На завершення наради Михайло Кириллов повідомив, що зустрівся майже зі всіма головами райрад в області. «Проблеми органів місцевого самоврядування, в основному, пов’язані із нестачею коштів, втім є організаційні питання, які необхідно швидко вирішити», – зазначив голова облради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#михайло кириллов #місцеве самоврядування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...