![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
Вибори-2014
12:19, 25 травня 2014 р.
На Рівненщині військові вже голосують на виборах Президента України
Вибори-2014
Сьогодні, 25 травня, всі військовослужбовці військ оперативного командування "Північ" Збройних Сил України беруть участь в позачергових виборах Президента України. Вони голосують на звичайних виборчих дільницях, які розташовані за межами місць дислокації військових частин. Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування «Північ».
Військовослужбовці, які призвані по мобілізації, голосують на виборчих дільницях у місцях виконання ними завдань.
Для забезпечення умов вільного волевиявлення, особовому складу строкової служби в день голосування надається відпустка для участі в голосуванні не менш як на чотири години. Можуть проголосувати і ті військові, які задіяні до несення бойового чергування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
live comments feed...